Önceliklerinizi belirleyenlerden misiniz?

Sabah kalkar kalmaz gün içinde ne yapacağını planlayanlardan mısınız? Yoksa kendini zamanın akışına bırakanlardan mısınız?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• plansız yapılan iş benim daha hoşuma gider o anı daha güzel değerlendirmeme sebep olur.hayatıma planı hiç sokmadım bakkal listesi bile yapmadım.organizasyonlar sadece insanı gerer.bense rahat olmayı tercih ederim.zamanı akışına bırakır olacağı varsa olur derim.kaderciyim bu yüzden kader karşıma ne çıkarırsa ona göre hareket ederim.ve planlı olduğunda insanınb fazla aklını kullanmasına gerek kalmaz bense akıl yürütmeyi severim.o anda bir anda çıkıveren şey beni daha çok heycanlandırır.düşünün korku filmi izliyorsunuz birden müziğinde etkisiyle karşınıza aniden canavar çıktı korkarsınız di mi? ama filmde o anda canavar çıkacağını biliyorsunuz canavarın çıkmasını bekliyorsunuz canavar çıkar ama o kadar heycanlanırmıydınız? hayır.bu da öyle işte bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• planlama haricinde obsesiflikte var mesela akşamdan takım elbisemi hazırlamadan uyuyamam ve giyiniş sırasına göre asarım sandalyeye önce ceket ceket üzerine pantolon pantolon üzerine gömlek ceketin omzunada gravatımı asarım takıntı işte nabıımm geri kalan günlük planımı düşün artık :)))

0|0
    0|0
  • bugünü değil yarını bile planlarım plansız hareket etmem

0|0
    0|0
  • plan diyemicem ama yatmadan once not alirim buzdolabina asarim unutmamak icin

0|0
    0|0
  • Zamanın akışına bırakırım. tabi bu zaman dilimide planladığım mekanda geçer.

0|0
    0|0
  • tüm günüm olsa iyi, 1 ay öncesinden bellidir planım... mecburen uyarak her günü bitiririm

0|0
    0|0
  • sabah kalkınca tüm günün bir planını yaparım ama genelde planlarım tutmuyor.

0|0
    0|0
  • Planlar gece yapılmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• mutlaka yapılacak bir işim varsa plan yaparım..onun dışında akışına bırakırım aklıma ne eserse onu yaparım

1|0
    0|0
  • hiç plan yapmayı sevmem planlıda yaşamam sevmiyorum süprizler veya akışına bırakmak hoşuma gidiyor

1|0
    0|0
  • hafta sonu değilse ne yapacağım bellidir. okul dışında ne yapacağımı planlamam. :) zaten pek de bir şey yapmam. haftasonuda planım yoktur. zamanın akışına bırakınca da evden çıkmadan haftasonum biter genelde. plan gerekli aslında.

0|0
    0|0
  • Evet, gününü daha önceden planlayıp ona uyan biriyim. Ve bu planları bir yere not etmenin veya birilerine bahsetmenin sekteye uğratacağına inanıyorum.:)

0|0
    0|0
  • önce planlayıp sonra zamanın akışına bırakanlardanım!

0|0
    0|0
  • bir gün öncesinden yarın ne yapıcağım belirlidir çokta planlı programlıyımdır

0|0
    0|0
  • biraz bencilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...