Kardio mu Ağırlıkmı hızlı kilo verdirir?

iyi bir vucut iyi görünmek için kardio mu ağırlıkmı çalışmalıyım 175 boy 85 kilo?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• en etkili yağ yakma yöntemi ağırlık kaldırmaktır.. ağırlık idmanlarından sonraki sürect vcuut kaslarının onarımı için enerjı yakmaya yani yak yakımına dvam eder. kardiodan daha uzun suredır bu sure.. her bir kas kütlesi yag yakan makınalar gibidir bu nedenle nekadar kas kütlesi okadar yak yakımı kolay demektir okadar kalori harcamk demektir.. kısaca ağlık kaldırmak en ekiliisidir

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Önce kardiyo başla. Bir kaç hafta kardiyoya ağırlık ver. Sonra ufak ufak ağırlıklara başlarsın. Ağır kiloda zaten giremezsin de, makinalara, aletlere alışsın vücudun. Ama vücut kütle endeksine göre kardiyoyu önde tutman gerekli.

0|0
    0|0
    • 1ay

haftada 3 gün yeterlimi zaten haftanın 6 günü günde 5 kilometre yürüyorum 3 gün de fıtness da ağırlık sırt göğüs falan çalışsam

• 1ay

Koşmak marifet değil zaten. 25 dakikadan sonrası da etki etmez, yorulduğunla kalırsın :)

• 1ay

eyvallah hocam

• Kardio Bildiğimden konuşuyorum kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Ağırlık her zaman daha çok kalori harcatır

0|0
    0|0
  • kardiyo vücut yapmaz, kardiyo kilo verdirir ve sıkılaştırır. fitnesciyim ben

0|0
    0|0
    • 1ay

sence hangisini yapmalıyım şimdi iyi bir görüntü olmasını istiyorum haftanın 6 günü günde 5 kilometre yürüyorum + haftad a 3 gün bunun yanında fıtness a gidiyorum

• 1ay

ağırlık altına girmelisin kardeş, kaslarını önce parçalamalı onları yakmalı acısını hissetmelisin. bu raddeye gelmen lazım önce

• ikiside birbirinden ayrılmaz eğer sen beslenmene dikkat etmezsen boş tarladan ekin beklersin

0|0
    0|0
    • 1ay

:((((((((((((((((((((((((((((

• Evet öyle çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...