Arkadaşlar vücudum da sarkık lar var ve vücudumun şekli kötü. Kaç ay sporla vücudum güzelleşir?

Boyum. 170
Kilom.80. Kilomu göstermediğimi ve 60 kilo gibi durduğumu söylerler.
Lütfen alay etmeden yardımcı olun.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• süreyi kımse veremez bunun sebebı senın spor gecmişin disiplinin ve beslenme düzeninle alkladır.. ancak kısaca mantıgını anlaman için şöyle diyebilirim Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pilatesle iki ayda toparlarsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Daha oncede zaman soran kisiler gördüm ve tekrar soyluyorum kesin bir zaman dilimi kimse veremez, bu tamamen senin anatominle ilgili arti ne sıklıkta spor yapip beslenmene ne kadar ozen gosterdiginle dogru orantili, dolayisiyla sen saglam bir antrenman programi olustur kendine ve beslenmene cok dikkat et boylece istedigin vucuda kavusursun zamanla

0|0
    0|0
  • Valla 30 kg fazla var plates Fitnes 50 kg ya düşüp vücudunu s8kılastirman için çok iyi diyet programı ve + ful + ful spor ile 6 7 ayda olursun. Ama çok azimli olman gerek. Yoksa boy falan iyi

0|0
    0|0
  • yaş mı bu da kilonu göstermiyon lol

0|0
    0|0
  • Seklı neden neye göre kötü?

0|0
    0|0
  • bol yemek ye

0|0
    0|0
  • Görmek lazim

0|0
    0|0
  • resim var mı merak ettim. boyundan aşağısı gibi.

0|0
    0|0
  • 6 ay

0|0
    0|0
  • Kardiyo yapmalısın dövüş sporlarına yönelmeni siddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • yaş kaç? şu bilgileri doğru verin arkadaşım

0|0
    0|0
  • süper vücut

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaç ayda olacağı, senin spora ne kadar zaman ayıracağınla belli olur sonuçta.

0|0
    0|0
  • yalan söylemişler inanma

0|0
    0|0
Yükleniyor...