Flac ayarlı müzikler dinliyor musunuz?

Normal mp3 formatlarında hep en fazla 320 kbps'yi görüyoruz.Bir de flac formatlı var 5520 kbps'ye kadar gördüm,tabii 201 mb o tek şarkı.

Sizin de arşivlerinizde flac müzikler var mı?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• black metal gruplarını flac ayarlı listleyebilmişler nerdesiniz acb :/

4|4
    2|0
  • Birde 5520 kbps diye bir şey yok. En yüksek 1411 kbps gibi bir şey olması lazım

0|1
    1|1
    • alakası yok,californication şarkısı 5000lerde kbps,ayrıca tek şarkı da 201 mb. İyi araştırma yapamamışsın

• Uzantısı Flac ve 5000 küsür kbps öyle mi? Bir yaşıma daha girdim. Orijinal cd'den kayıpsız çeksen en fazla 1411 olur. Araştırayım bakalım. Saol.

• rica ederim

• Mp3 müzik değil demeye başladım, flac'ı duyduktan sonra. Flac müthiş bir şey müthiş

0|1
    3|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Dinliyorum, ayrı bir tadı var. Adeta yaşıyorum müziği. Bir de surround 5.1 olanlar var, 1 GB boyutunda 7 dakikalık parça :)

0|1
    0|0
    • vay vay vay,iyimiş.

• ben son sürüm winamp kullanıyorum,media player flacları falan açmıyor.

• Aynen öyle, Winamp denemedim. Yakın zamanda kontrol ederim, öneri için teşekkürler

• Flac değilde. Wav formatlı vardı bir aralar. Müziği direk çevirince Kalite farkı pek olmuyor. Sadece birim miktarına düşen boyut artıyor o kadar. Cubase vs. programlardan proje çıktısı alırken kalite kaybetmemek için kullanılabilir ama oldukça yüksek olduğu için mp3 player ve telefonlara uygun değil.

0|1
    0|0
  • 5520 kbps mi? Nereden indirebilirim o albümleri link verebilir misiniz? :)

0|1
    0|0
    • albüm olarak yok,californication şarkısının 5000'lerde flacı,sadece tek şarkı da 201 mb.

• arat netten

• Çok sağol hiç akıl edememiştim. :))

• bol bol cigabaytlı bilgisayarım varken flac dinlerdim hep iyi ses sisteminiz varsa kesinlikle flac dinleyin.

0|1
    0|0
  • vardı. artık yok

0|1
    0|0
  • Bu kalitedeki müziği dinleyebilmek için iyi bir ses kartın ve çok iyi bir kulaklığın olması lazım. Yoksa tatava.

0|1
    0|0
    • aynen,kulaklığım sağlam ayrıca her enstrümanı duyabiliyorsun

• Bunu şimdi senden öğrendim sevdiğim şarkılar için flac sürümü nasıl bulabilirm ya da dönüştürebiliyormuyum.

0|1
    0|0
  • Flac ne açıklar mısın

0|1
    0|0
  • O ne ya 5 bin kbps mi oha lan :D

0|1
    0|0
  • ilk kez duydum oda senden

0|1
    0|0
Yükleniyor...