Eğer hoşunuza gitmişse o kıza nasıl ulaşırsınız ya da ulaşırmıydınız

bi kızla tanıştınız konuştunuz hoşunuza gitse ona hemen ertesi gün ulaşırmıydınız ya da ondan mı beklerdiniz ya da hoşlanmıo anlamına mı gelir aramaması

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bir mekanda (cage) bir bayan görmüştüm çok etkilenip yanına gittim selamlaştık , bana beni istiyorsan hakedeceksin dedişaşırdım :) hiçbir iletişim yolu bırakmadan bastı gittî. 1 hafta boyunca kendisini takip ettim hemen hemen her bilgiye ulaştım ve kendisine bilinir bir tatil beldesinde tek kîşilik 1 hafta tatîl kazandığını bilgilendiren birdavet gönderdim. İnanmadığı için oteli aramış doğru olduğunuöğrenince gitmeye karar vermişti. Bende ondan 1 gün önce gîdip odasının her tarafına beni istiyorsan hak etmelisin yazısını bıraktım. Geldiğî gün odasına gider gitmez bu ne demek oluyor diye şerzenişte bulundu.dajha fazla huzursuzluk çıkmadan ortaya çıktım :) çok şaşırdı yok artık dedi. 4 yıldır birlikteyiz. Sevgili değiliz biz herşeyiz. Kısaca anlattım çok detayı var az çok tahmin edersiniz...

0|0
    0|0
    • bukadar şey yaptığına göre çok güzel biri heralde

• Tarif edemeyeceğim birşey bu :) güzellikmi bilemedim :)

Erkekler Ne Diyor 18

• hoşlandi isem ve aklımda gerçekten o kızla mutlu olabileceğimi anladı isem ilk fırsatta açılırım .saklamam ve zaman kaybetmeyi sevmem .bir kızdan hemen aramasını ya da yakınlık göstermesini beklemek zor .biz kendimizi doğru bir şekilde ifade edebilirsek o zaman kızdan ya da karşı taraftan bir şeyler bekleyebiliriz .

0|0
    0|0
  • Ben genelde masaya tel no ya da mail adresi bırakırım ki her zaman işe yarar. Ama bunun için karşı taraftan güven almam gerek. En son kütüphanede yapmıştım ama plan istediğim gibi olmadı. 3 kız arkadaş oturuyorlardı. Hepsi birden kalktı ara verdiler. Bende mail adresimi bıraktım ilgilendiğim kızın çantasının altına ama diğer kız bana ulaştı :D Zor işler ama uğraşması keyifli.

0|0
    0|0
  • empati şart ondanda sinyal görmem lazımm ama açılıncada sen benim ilgimi yanlış anladın demek yok...

0|0
    0|0
    • ama kızda niyetinin ne olduğunu biliyosa yani aramızı yapmak isteyen birileri bizim görüşmemizi sağladı

• neden öyle diyosun

• çünkü bana ilgiliydi ... bende ona ilgili olunca birden değişti...

arkadaşına sordum sen onun ilgisini yanlış anlamışssındır dedi..

• yahu neden derdini anlatmıyonda dolaylı yollardan care arıyon anladık çocugun biri seni etkiledi sende acaba onu etkiledinmi diye merak ediyorsun ama merak etme o senden etkilenseydi sana bir şekilde ulaşırdı ama sen etkilendiysen bir şekilde ulaş ona aptl olma onun etrafında dolaş kendini farkettir ha gerisi ona kalmış şansı varsa onu seveni farkeder salaksa zaten yolver gitsin

0|0
    0|0
    • ya benden hoşlanmadıysa boşuna uğraşmıım diyorum ama konuşurken hoşlanmış gibi geldi bende trip atmadım normal tanışma oldu

• Bi kaç göz kontağı daha olması emin olmam lazım ki iletişim kurmaya çalışırım her tanışıp konuştuğum kıza ulaşmaya çalışsam yavşak konumuna düşerim

0|0
    0|0
  • Eğer kız da ona bu cesareti vermişse adım atması gerek fakat yapısı gereği utangaç bir tipse kız ona bu yolu açar ama anlamaz da ya da o böyle bir şey istemiyorsa herkes yoluna bakacak demektir :)

0|0
    0|0
  • Vakit kaybetmez ertesi gün bütün iletişim araçlarını kullanırdım. :))

0|0
    0|0
    • yani benden hoşlanmamış olabilirmi

• Ben kendimi söyledim, belkide o 2-3 gün sonra iletişim kuracaktır. Hemen iletişime geçmeyip kızlara düşkün olduğumu sanmasın falan diye yapıyordur.

• Bir kız hoşuma gittiyse konuşurum baktım olumlu öyle gider,baktım trip atıyo naz yapıyo ben hiç gelemem öyle şeylere s... et der geçerim :))

0|0
    0|0
  • İstedikten sonra her türlü ulaşır bir erkek. Ama ben şahsen bir yoklarım iki yoklarım baktım yüz vermiyor bidaha yüzüne bile bakmam benimde bir onurum gururum var. kızların bir tarafını kaldırmayı sevmem.

0|0
    0|0
    • diyelmki konuştun kızla oda normal karşıladı karşılık verdi ondan hoşlanırmıydın ve ararmıydın yoksa trip atmam naz yapmam mı gerekirdi

• hoşlanırsam kafa dengimse istediğim gibiyse elbette ararım.çoğu erkekte arar. Ben şahsen naz yapan kızlardan pek hoşlanmam açık sözlü olan niyetini açıkça söyleyen kıza helal olsun derim. oyalamak veya oyalanmaktan hoşlanmam.Ağzından cıkcak iki kelimeye bakarım.

• Ulaşabiliyorsam ulaşırdım,

0|1
    0|0
  • ben karakterim gereği karşı taraftan belirlediğim bir süre zarfında adım beklerdim. eğer gelmiyorsa ikinci kez adım atarım sonrada daha uğraşmam

0|0
    0|0
  • hemen ulaşşam yanlıs anlar diye biraz daha sakind davranırım

0|0
    0|0
  • ulaşırım ama kendimide biraz ağırdan satarımki oda peşimden koşsun.

0|0
    0|0
  • hemen ulaşmam

0|0
    0|0
  • evet ulaşmaya çalışırdım:D

0|0
    0|0
  • ben hertürlü ulaşırım

0|0
    0|0
  • ben bir ay önce dediğin gibi bir duruma düştüm. ertesi gün arasam mı aramasam mı diye diye 5 gün sonra twitter dan bir direkt mesaj atabildim. karşılığında çok geç kaldın diye trip yedim. bu işlerde aramanın zamanı neyse biri söylese de bilsek. ertesi gün arasak yavşıyor oluyoruz 5 gün sonra da gecikmiş :(

0|0
    0|0
    • bence ertesi gün en iisi

• sen yine de 5 gün sonra arasa da sorun çıkarma. çok hoşlansan bile bazen cesaretini kıran durumlar olabiliyor.

• ben çabalamaktan yorulmuş birisi olarak ona ulaşmaya çalışmadım hoşuma gitse de hatta ulaşan var onun iletişimi başlatmasını bekleyecek kadarda isteksizim şuanda belkide

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...