Beşiktaş ve M. United maç yapsa skor ne olurdu?

Dün ki gibi bir sonuç çıkar mıydı sizce?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yaralı bir fenerli 😄😄😄😄😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İngiliz deplasmanları Türk takımları için zorlu deplasmanlardır. Beşiktaşı sordugun için yazıyorum Leeds United'a karşı 6-0 ve Liverpool'a karşı 8-0 gibi mağlubiyetleri bulunmaktadır beşiktaşın. Dünkü maçtada dünkü skora yakın benzer sonuçlar alırdı bence çünkü Mancester United' ta skoru etki edebilecek, değiştirecek çok ayak var.

0|2
    0|1
    • 1ay

Chelsea 0 Beşiktaş 2
      Manchester 0 Beşiktaş 1maçlarıni neden yazmadın , sevmediğin skorlar mi yoksa bu maçlardan habersiz misin

• 1ay

soruya verdiğim cevap ingiliz deplasmanlarının zor bir deplasman olduguna dair bir cevaptı ve takımlarımızın bu deplasmanlarda oldukça zorluk çektiğine dikkat çekmek istedim, bu nu pekiştirmek içinde soranada beşiktaşı sordugun için ordan örnek vereceğim dedim ve bu fikrimi pekiştirmek içinde 2 skorla örnek verdim. Olay bundan ibaret. Bu demek değildir ki bizim takımlarımız hiç ingliizleri yenmedi, yenmiştir elbet 28 maç kaybetmişiz 7 kez beraberlik almışız 5 kez de bizim takımlar yenmiş ingiliz deplasmanlarından, ben futbol yorumu yapırım bunu unutma :D

• 1ay

Ben de diyorum ki ne kadar zor olsa da sadece yenilmiyoruz, zor ama yendiğimiz maçlar da var. Sen tek taraflı bakmışsın

• 0|1
    0|0
  • İngilterede şu halleriyle oynasalar Manu muhtemelen rahat galibiyet alır ancak bu kadar rahat olmayabilirdi belki.

0|0
    0|0
  • Yenilme ihtimalimiz yüksek olurdu ama fark yemezdik.

0|1
    0|0
  • Manu tek farkla yener

0|1
    0|0
  • 10 - 0 😂😂😂😁

0|1
    0|0
  • bjk yener manu kötü bu sene.. fener cesur oynasa penaltılar saçma olmasa maç böyle bitmezdi. skora aldanmayın (Not:Gs liyim )

0|0
    0|1
  • 3-0 manı alırdı

0|0
    0|0
  • 2-1 yenerdi beşiktaş

0|0
    0|0
  • Aynı sonuç olur Beşiktaş 4 m. unt 1

0|0
    0|0
  • Çıkmazdı