Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir erkek hakkında ne düşünürsünüz?

çevrenizde uzun zamandır kimseyle çıkmamış, sevgilisi olmayan bir erkek hakkında ne düşünürsünüz. siz tanıdığınızdan beri kimseyle görmediniz ya da duymadınız?

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• eskı sevgılısını unutamamış dıye dusunurum.. ama unuttugunu kanıtlarsa bılemem :)

0|1
    0|1
    • 5 yıldır falan kimseyle çıkmamış olduğu halde sana karşı ilgisi olduğunu belli etmesi durumunda ne düşünürsün? çevresinde kimseleri beğenmeyen biri olarak tanınıyor.

• ınsallaaahh :) + en ıyı ıcın tsk

• ben teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 7

• '' Sevgilin mi var derdin var '' mantığını kavramış bi' adam.

0|3
    1|0
  • çekici gelir

0|2
    0|0
    • Tamamdır şanslıyım demekki ama hala ilişki düşünmüyorum demekki şanşsızım :D

• valla öyle diyorsun da bizim çevremizdekiler pek rağbet etmiyor..

• Bir şey düşünmem herhalde. Çünkü insanın karşısına kimin ne zaman çıkacağı belli olmaz. Kısmet bu işler :)

0|1
    0|0
  • Karsılık görmedigi bir sevdigi var veya eski sevgilisini unutamamıs diye düsünürüm.Eger durumun öyle olmadıgını anlarsam da her önüne gelenle sevgili olmadıgı icin hosuma gider:D

0|1
    0|0
  • O önemli değil de kıza karşı nasıl olduğu önemli.

0|1
    0|0
  • "kesin beni sevio" <3

0|1
    0|0
  • Olumlu ya da olumsuz bir şey düşünmem

0|1
    0|0
    • peki sana karşı ilgisi olduğunu hissedersen bu durum artı mıdır eksi mi?

• Nötr bir durum benim için. Hiç sevgilisi olmamış bile olsa önemsemem, olmayabilir.

Erkekler Ne Diyor 10

• yaralıdır diye düşünürler var bir derdi demek diyeee veya aradığını bulamaz

bulduğuda onu istemez öyle durumlarda olabilir ..

0|1
    0|0
  • kızların bu şekilde yaşayan erkeklere ilgisi olabileceğini dıymak güzel .uzun zamandır hiç ilşkim olmadı .işe verdimkendimi .hayat zor .zaman ayıramadım kendime .

0|1
    0|0
    • bunlar resmi görüşleri gibi geldi bana yalnız. bir de gerçek görüşlerini duyabilsek..

• gerçek görüşlerim di arkadaşım .

• senin için demedim. kızlar için dedim. çekici gelir diyorlar ama biz bir rağbet göremedik etrafımızdan.

• Ya adam yoğundur,ya da kızlara yaklaşmasını bilmiyordur

0|1
    0|0
    • hem çok yoğun çalışan hem de çok zor beğenen birisi. bunu kız da biliyor.

• Reyiz şimdi kızlar burda oo süper, tam aradığım falan diyebilir ancak çekingen davrandığında da bu çocuk neden böyle, neden çekingen, neden çekiniyor gibi triplere giriyorlar

0|2
    0|0
    • yoo çekingenlik yok. tam tersine birini seçip ona yoğunlaşmış durumdayım. başka kimseye karşı da bir ilgim yok. uzun zamandır da olmadı. o da benim durumumu biliyor 3-4 yıldır tanıyor.

• Kesinlikle elizabeth ve bilek güreşine girmemeli... İlk düşündüklerim bunlar olurdu heralde :D

0|2
    0|0
  • Benim hiç sevgilim olmadı güzel bir soru acaba ne düşünüyorlar merak ettim dogrusu

0|2
    0|0
  • Benim hayatımda kimse yok. almayıda istemedim. gelcekse allahın emriyle gelsin. kefeniyle çıksın evimden. elin pislikleryle vakit harcamam.

0|1
    0|0
  • elizabeth le arkadaşlık kurmuş olabiliceği gelir aklıma

0|1
    0|0
  • o erkek benim :D

evet ne düşünüyosunuz hakkımda

0|2
    0|0
    • şşşt sıranı bekle önce ben :)

• gördüğün yerde kaç derim :D

0|1