Neden 3büyükler yılmazı getirmez? ?

Cok merak ediyorum neden yılmaz vuralı şans vermezler f. terim kadar egolu deyil diyer t. Direktörlerin alamadığı lisansa sahip Almanca biliyor ben beğenirim duruşunu konuşmalarını falan gs taraftarıyım şu an gsnin başında görmek isterdim ya siz? Sizce neden getirmezler?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam acilen Dick'i gönderip, Yılmaz Hocayı getirirdim. Pareira ve Dick'ten daha kötü olmayacağı kesin. Hem zaten bu yıl kayıp bir yıl fener için, sonuçta kaybedecekleri birşey yok.
    Ama maalesef Aziz, Dick'i bırakmaz

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çare Yılmaz Hoca

Siz hangi hocadan boyle birşey duydunuz Adam maaşımı bankaya yatırın sene sonu şampiyon olmazsak kulübe kalsın dedi

0|1
    0|0
    • 1ay

Getirmeseler işte giderler sıradan bir yabancı getirirler paraya yazık

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Alman vatandaşı olsa alırlardı ya da italyan veya hollandalı

0|0
    0|0
  • riekering kusursuz giderken neden görmek istiyorsun takımın başında anlamadım :D Şu an bizim için bunu demen saçma değil mi?

0|1
    0|1
    • 1ay

Riekerin tek kulvarda yarışıyor birde türkiye kupası cokmu başarılı-hayır deyil oyunun seyrini deyiştiremiyor farkında deyilmisin oyunce değişiklikleri çok kec yapıyor bukadarını hamzada yapardı bjk macını hep beraber gördük 2/0dan beraberliği zar zor alabildi ! Dua edelimde takımda muslera varda adam 2iş birden yapıyor utanmasalar golü de onu atıracaklar 😂

• 1ay

maç içinde kendini kaptırıp yaptığı hareketler falan 3 büyüklere yakışmaz. maçtan sonra bize tecavüz ettiler lafını kayseri taraftarı kaldırabilir ama bir gs, bjk, fb taraftarı kaldıramaz. 5 yiyeceksin birde bu lafı edecek teknik direktörün? sen normal buluyo musun bunu len gizli üye?

• 1ay

Onu gec adam dobra 😂😂

Yükleniyor...