Sarhoş olduktan sonra sızdınız mı veya saçmaladınız mı?

Evet,bir kaç örnek ben veriyim bizim dayıdan :) 195 Boya 150 kilo olan sadece içkiyle beslenen dayım,2 sene önce 100 lük viski içmişti behzat ç finali izlerken içerden yere yığıldığını duydum daha sonra kaldıramadık yastık vs getirmiştik,başka bir örnek gene dayımdan 135 e yakın rakı içip masa da sızmıştı ellemedik bir süre 1 saat civarı birden ayılıp örtüyü çekmeye başlamıştı,gene kaldıramadık sandalyenin yanına yastık yorgan getirip devirmiştik :) Başka bir gün de alkolik bir arkadaş online oyun bağımlısı olan,kaldırmaya çalıştığımızda olum yaratıklar gelicek kim kesicek yaratıkları diye saçmalamıştı başınızdan geçen veya gördüğünüz olaylar var mı böyle

Güncellemeler:
Birileri bana laf etsin diye açmadım bu soruyu,sizin gibi yobazlardan daha kültürlüyüm merak etmeyin.

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• Bir olaydan ötürü tanımadığım adamlarla içki sofrasında bulundum ama tek bir kadeh dahi içmemiştim. Sonrasında aralarında birisi sapıtıp silah çekmeler falan... Neyse bunları eve bırakacağım vakit o silahlı manyak kenara çekmemi istedi. Herhalde kusacak dedim ve adam in arabadan lan ben süreceğim diye arabadan inip benim bulunduğum kapıya doğru geldi sonrasında gazı köklememle bu salağın kapı koluna yapışıp yere düşmesi bir oldu. Aynadan baktığımda hareket ediyordu sonra devam ettim yoluma. Neyse ki o.. çocuğunun bir şeyi yoktu. Bayağı berbat bir gündü.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• en fazla saçmaladığım olay arkadaşın evinde içtiğimizde hafiften çakır olduk tabi,banyoya gidip masturbasyon yapmıştım,ben çıkmayınca da merak edip gelmişti bikaç kez seslendi iyi misin diye. o gün uyuyana kadar kaç kez daha yaptım saymadım bile.

0|2
    0|2
  • Benim sarhoşluk beyinsel oluyor biraz..

Sinirli, sınırsız enerjili, çekilmez, yılışık, pislik bir şey oluyorum böyle.

Tabiri caiz ise o* gibi kahkaha atıyorum, falan...

Aman be... Allah beni düşman başına vermesin ciddi ciddi.

0|1
    0|0
  • Saçmalar saçmalar, güler ağlar sızarım :D:D

0|0
    0|0
  • Hiç sarhoş olmadım ..

0|0
    0|0
  • köpegimiz var rot ve çok saldırgan eniştem içmiş içmiş dükkana gitmiş köpekten o kadar çok korkan adam almış köpeği gezdiriyor kolunu azına sokmaya çalışmış ama allahtan köpek bişe yapmamış eleman vardı yanında o anlattı ve eniştem sabah resimleri gördügünde inanamadı

0|0
    0|0
  • Ağzımla içerim abartmayı sevmem.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• içmekten başka kültürün yokmu? soruların hep alkol üstüne...

0|2
    0|0
  • merhaba arkadaşlar.ben de sarhoş olduktan sonra sızdım veya saçmaladım.

son olarak da herkese iyi geceler diliyorum..

1|1
    0|0
  • Lise son sinif bitti , mezuniyet törenine gittik alman arkadaslarla. Ben alkol tüketmedigim icin icmedim, fakat alman arkadaslarimin hepsi icdi. Iclerinden biri bir ara disari cikdi, tabii sarhos, ve bilincsize arabalarin hizli bir sekilde gecdigi caddeye cikmis. Sonu ne mu oldu? Evet, maalesef araba cocugu ezip gecdi ve oracikda öldü. Hata arkadasimdaydi :-(( arkadaslar icmeyin bu zikkimi

0|0
    0|0
  • ne içsem hiç o modele giremedim iyi mi =7

0|0
    0|0
  • Üşenmemiş yazmış bide ya :D

0|0
    0|0
  • ciddi anlamda sarhoş olmadım hiç

0|0
    0|0
  • normalde sakin biriyim şarap dışında içmem ama içmeye başladığımda ne kadar içersem okadar gülerim başka etkisi olmaz çevremdekileride güldürürüm sarhoş olan ayırt edilmez:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...