Erkek arkadaşın seni aldatırsa ne yaparsın?

Erkek arkadaşımın beni aldattığını bizim evdimizde başka bir kızı öperken yakaladım. Evinde İpad'imi unutmuştum ve onları almaya gittim. Eve girdiğimde ilk salona bakayım dedim. Önce biraz göz gezdirdim 10 saniye falan sonra onları fark ettim. Beni fark etmeleri 1 dakika falan sürdü. o anda dondular ve anında bana döndüler. ben soğuk kanlılıkla ''İpad'im'' dedim. Bana öylece bakıyolardı. Eve girerken topuklularımı elime almıştım. Tam bir silahtı. Adımı söylemeye beni sakinleştirmeye çalıştı. Topukluları havaya kaldırdım hemen geri kaçtılar. Anında sordum ''Kim bu?'' sonra en yakın arkadaşımla aynı yerde çalıştığını anladım. Evden anında çıktım ve ona gittim meğer o da biliyormuş. O andan itibaren kardeşimde kalıyorum.

Güncellemeler:
dün neler olduğunu en ince detayına kadar öğrenmeyi başardım. ikisi bir yıldır arkamdan iş çeviriyormuş. ben evde o p. masasına gömülmüş çalışır sanarken onun yanındaymış. eğer yakında biri hapse girerse bu büyük ihtimalle ben olucam

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• neden yazık bana kı senınde basına geldı herhalde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Erkeklerin çok sık partner değiştirmesi konusuna gelince bunun da altında birtakım psikolojik nedenler yatar. Bunun iki nedeni vardır.

- Yeni bir ilişki demek yeni bir heyeca demektir.

- Ego yani kendini tatmin ve ispat etme psikolojidir.

0|0
    0|0
  • iyi işte en güzeli züktür et takma kafana

1|0
    0|0
  • Helal sana be işte bu o topuğu gösterebilseydi tüm kızlar kimse aldatılmazdı zaten.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun zor bir durum. Yapabileceğimiz birşey olursa yardımcı olmak isteriz

1|0
    0|0
  • küçük bir klube yap kendine içinde kendi dizayn esyaların olsun sabahları gök yüzünde esneyen bulutları izle toprak kokusuyla demle göz yaslarını :(((

0|0
    0|0
  • O anki surat ifadelerini cok merak ediyorum !

0|0
    0|0
    • sırf paylaşmaktan keyif aldığım için kız önce affalladı sonra ise acayip bir korkuyla hızlı bir şekilde gerilemeye başladı. O'ysa bana acayip bir ifadeyle bakıyordu sanki beni tanıyamamış gibi durumu kavradığında ise korkudan gerilemeye başladı.

• takma kafana hepimiz biraz şeyiz..

0|0
    0|0
  • döverim tabi napcam başka.Erkek arkadaşım beni kimseylee aldatamaz bunu kendime yediremem :(:(:( şaka şaka :P kız olsaydım ayrılırdım tabi

0|0
    0|0
  • Allah böylesi O.ç lerden uzak tutsun bizi ...

1|1
    0|0
  • allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • bilmem erkek arkadasım beni nasıl aldatabilir ki :D

0|0
    0|0
  • alalh kolaylık versin çok zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Şerefsiz inşallah bir gün onunda başına gelir ya iyi olmaya çalış böyle durumlarda sessiz kalmak karşı tarafa daha koyar ama sessiz kalmakta zor

0|0
    0|0
  • dahada yüzüne bakma affetmede.bilinçli yapılan birşey bu ve affedersen devamı gelir boynuz yedikçe yersin.p*çlik yapmış resmen salla gitsin.daha iyisini bul yoluna bak

0|1
    0|0
  • ilişki biter

0|1
    0|0
  • sessiz kalmak en büyük intikam bence

0|0
    0|0
  • Sanırım senin yaptığın gibi yapardım :D:D Ama kim bu diye sormazdım eşyamı alır çıkardım.

0|0
    0|0
  • Aldattı ..

Bişi yapmadım ..

0|0
    0|0
  • bu olay son öpucuk klibinde var aynısı resmen

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım bu affedilcek bisey degil. Yani herseyi affedebilirim ama ihaneti asla kaldıramam.

0|1
    0|0
Yükleniyor...