Euroleauge maçlarını takip ediyor musunuz ve şampiyonluk adayınız kim?

Futbolun sıkıcılığı ve polemiğinden bıkıp, yerine seyir zevki ve heyecanı çok daha yüksek Euroleauge maçlarını izleyenler burada mı? Hazır cevap almışken bu sene bizim takımların şansını nasıl görüyorsunuz bu nu da alalım : )

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• eurolegue'i takip ediyorum, bu sezon önemli ölçüde kadrosunu koruyan ve 1-2 takviye ile kadrosunuı dahada güçlendiren CSKA Moskove ile Fenerbahçe diger takımlara göre yarım adım önde görüyorum. Fenerbahçe ilk hafta zorlandı bugunde zor bir deplasmana çıkacak ama Fenerbahçe çok maç oynayarak basketbolunu yukarı çeken bir takım iler ki haftalarda gerçek potansiyelini ortaya koyacak. Real Madrid 2 de 2 yaptı işini yapan bir takım şampiyonlugun gizli adayı bence. Efes ilk 4 haftanın 2 sinde 0 çekti gelecek 2 haftada kaybedebilir gerçekten zor bir ilk 4 hafta oynuyor. Daçka TBL ye göre iyi kadrosu var ama euroleague göre gerisinde bırakacağı takımlar var ama çok üstlerde yer edinemez bu seneler onlar için ısınma ve alışma seneleri. GSO ise iç sahada rakiplerine kesinlikle zor anlar yaşatıcak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Takip ederim yıllardır , geçen sene olduğu gibi favori Cska. En büyük eksikleri Maccabiye giden Weems in yerini dolduramamalari

0|1
    0|0
    • 1ay

Katılıyorum. Sanki geçen senenin kopyası olacak gibi görünüyor. Cska ve Fener başı çeker. Real, Barca ve Oly oraları zorlar. Efes ise her sene olduğu gibi yine hayal kırıklığı ile kapatır gibi.

• 1ay

Aynen öyle , ekstra olarak Milano ve Maccabi biraz daha iyi isler yapar

• CSKA şampiyon olur, Fenerbahçe F4'e kalır. Daçka dün kritik bir maç kaybetti. Efes'i hiç beğenmedim ilk 2 haftada. Galatasaray'ın kadrosu F8 yapabilmek için fazla savunma problemi içeriyor. Bizden tek takım kalır gibi şu an...

0|1
    0|0
  • Benim favorim Olymiakos

0|0
    0|0
Yükleniyor...