Fenerbahçe'nin dünkü mağlubiyeti hakkında ne düşünüyorsunuz?

Skor 4-1 çok vahim...

0|0
7|44

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Fenerbahçeli olarak Fenerbahçeyi kutluyorum hakettiği bir malubiyet aldı :)

0|0
    2|0

En İyi Kız Görüşü

• Rezalet

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Fener takim olamiyor nedeni sezon basladiktan sonra gelen yeni teknik adam eski adamin sistemine uygun oyuncularin yanina alinan oyuncular var 8ken aksi durumun mumkun olmasi zaman alacak

1|0
    0|0
  • Dünya üzerinde ki bütün büyük takımların inişli çıkışlı dönemleri olur. Bu sene de Fenerbahçe için bir düşüş dönemi gibi görünüyor.. Ayrıca şunu da unutmamak gerekir Fenerbahçe oraya grup lideri olarak gitti ve kendi evinde yapacağı 2 maç daha var. Çıkmadık candan ümidi kesmiyoruz.

1|0
    0|0
  • fenerli biri olarak her zaman destek veririm takımıma iyi kötü hep yanındayım ama bu kadro ile bu yönetim ile devam edemez ciddi oyuncular lazım alt yapıdan yetişmiş oyuncular keşfetmeleri lazım türkiye nin her ilinden her ilcesinden her köyünden araştırıp bulması gerek ciddi oyuncuları... milyon dolarlar verip takmayan oyuncuları hemen göndermeliler... yoksa yoksa türkiye liginde en küçük takıma yeniliyorsa ben bu takıma takım demem gitsin mahallle takımları ile hazırlık macı yapsın derim ... gelsin bizim mahalle takımı ile oynasın...

1|0
    0|0
  • Az fark yediğine dua edin bence

1|0
    0|0
  • Normal beklenen bir sonuç bence :)

1|0
    0|0
  • Televizyonda hangi kanalda verdiler? Bu zevki izlemekten mahrum kaldim. Hiçte haberim yoktu ya

1|0
    0|0
  • Beklenen bir mağlubiyet idi. Çünkü daha Anadolu takımlarına yenilirken İngiltere'nin en iyi takımlarından birisini yenmesi beklenemezdi. Yönetim ve hocayı acilen değiştirmeleri gerekiyor. Aziz Yıldırım Fenerbahçe'ye zarar vermekten başka bir şey yapmıyor.

1|0
    0|0
  • united ekstra hiç bişey yapmadı.. united gibi oynasaydı daha farklı olucaktı emin ol. buna da şükredin

2|0
    0|0
  • Fenerbahçeden umudumu kestim

1|1
    0|0
  • Sogukta karda kışta yagmurda her maçına gittigimiz takımımız dan sadece oynamalarını isteiyoruz ama ruhsuzlar yağıcak birşey yok bu sene çok kötüyüz allah sonumuzu hayır etsin.

1|1
    0|0
  • Farklı bir sonuç beklemiyordum zaten. Takımın hali bu sene içler acısı. Yönetim istifa etse herşey yoluna girecekte, hayırlısı..

1|1
    0|0
  • Evet vahim

1|0
    0|0
  • Her şerde bir hayır vardır.

1|0
    0|0
  • rakip united. daha takimlarimiz onlarla ayni ayarda degil fenerbahcenin kadro degerinden fazla paraya futbolcu aldi united skor kazanmasa para kazanirdi

1|0
    0|0
  • Kötü bir skor fener için

1|0
    0|0
  • şaşırılacak bir sonuç değil

1|0
    0|0
  • hayal kırıklığı

1|0
    0|0
  • Mehmet josef neudstader orta sahasından ne bekliyordunuz ki?

1|0
    0|0
  • Allah çarpsın soğudum takımdan. Televizyonda yayınjlanınca bile kanal değiştiriyorum. Normalde dünkü maçı izlemek paralı. Bana bedava verdiler yine izlemedim. Kadroyu görunce bile tırsıyorum. Fenerin maçlarının olduğüu gün akşamları köşede skor yazar. Sırf maç bitsin o skorları görmeyeyim diye tv ye bakmıyorum

0|0
    0|0
  • Düşene bir de ben vurmayayım şimdi. Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • zaten belliydi

1|1
    0|0
  • Onun bunun evladı takımın başından gidecekse ben amatör lige bile düşmesine razıyım. Bir insanda şeref olur haysiyet olur ama bu yaratıkda ne onlar var ne de akıl. Takımı batırdı. Ziko yarı final oynattı adamı kovdu. Sırf onun adı daha çok anılıyor diye. Bu soru ile alakalı cevabımdı. Yenileceğimizi biliyor ve en az 5 yiyeceğiz diye arkadaşlara söylemiştim ama 4 te kaldı ayıp ettiler. Diğer bir konu utanmıyor musun başkasının şeyiyle gerdeğe giriyor kendini tatmin ediyorsun? Bu soruyu 18 inde ergen biri sorsa normal der geçerdim ama demekki yaşa değil başa bakmak lazım. GS her takımdan içerde dışarda 4 yediğinde burada soru sorulmamıştı. Etrafımda 4*4 lük takım diye alay edilirken bile umursamadım banane demiştim. Takım için kavga eden bu şekilde ya da başka şekilde laf sokup tatmin olmaya çalışanlar bana göre boş insanlardır. Vaktin çok ise işe yarar birşeyler yap. Kitap oku halk yararına çalış. Üstelik sen 6. levelde nasıl uber oldun? Kimin tanıdığısın acaba? :D

0|0
    0|0
  • Adalet yerini bulur her zaman zamanında Gs ile dalga geçenler şimdi rahatmı 😎😎

1|1
    0|2
  • beklenen bıe sonuç oldu

1|0
    1|1
  • Manchesterim insaflı davrandı 4 te bıraktı yoksa bu mac 6 7 de biterdi yani

1|0
    0|0
  • takım kötü
    dick'i tuttu
    çubuklu formanın hakkını vermiyorlar
    aziz inn inadı

1|1
    0|0
  • Hatıralar sardı 4-1 yanımı jsjsjsjsjsjs iyi oldu daha beter olsunlar. Acayip gıcık alıyorum fenevbahçeden. Başkanları çıkıp fethullah in dualariyla şampiyon oldular diyor diğer kuşlarda buna inaniyorlar surekli Galatasarayı karalamaya çalışıp başarısızlıklarını böyle kapatıyorlar. böyle bir baskan ve taraftarı olan bir kulüp herseyin en kötüsünü hakediyor

0|1
    0|2
  • kımle oynadıki?

1|0
    0|0
  • OYnadıgı futbol ile beklenen sonuç

1|0
    0|0
  • Teknik adam gitmeli

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam