Aziz Yıldırım gitsin mi kalsın mı?

Bence kalsın çünkü Galatasaray onun döneminde çok kupa kazandı :D

• Gitsin
    67% (12)64% (53)64% (65)Oy Ver
  • Kalsın
    33% (6)36% (30)36% (36)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz Yıldırım'ı kimseye yedirtmeyiz Beşiktaş'lı ve geseli taraftarlı sokağa davet ediyorum Aziz Başkan'a darbe yapacaklar

0|3
    0|3

En İyi Kız Görüşü

• Kalsın tabiki..
    Biz Cimbomluları sevindirsin :))

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Aziz yıldırım futboldan anlamaz ama azizlik birşey degil uefa transfer yaptırmıyor taraftar futboldan anlamaz 2 maglubiyette teknik direktör suç atar adovcaat ne yapsın adama vasat takım veriyolar sen fener şampiyon yap yapamazsan şutlarız diye :D
    Anlıcagınız futbolcuda oynamıyor paranın hakkını vermiyor şimdi mourinho bize gelse yine aynı olcak mourinho diyo maç sonu vitesi düşürdük chealse maçı için yani daha 6-7 daha atardık rezil ederdik diyor :D

0|0
    0|0
  • Şöyle söyliyeyim bir Fenerbahçeli olarak ve Aziz Yıldırımı hapis zamanlarında da inanarak desteklediğim ve boşa çıkmaya desteklerim sonucunda Aziz yıldırımı severdim hatta Alex olayında bile Aziz yıldırıma herhangi bir şey demedim ama tabi ki Alexin gidişi üzdü herkesi.
    Ama artık olmuyor takım çok başarısız ve Fenerbahçe aşkı yok futbolcular da, yani oynadığın takıma gönül vereceksin geçici süre de olsa yapacaksın bunu abi.
    Gökhan Gönül Fenerbahçeli değildir normalde ama onun gibi Fenerbahçelisi var mıydı?
    Vardır illaki de yani böyle olmak gerekiyor.
    Beşiktaşa gitti, eminim ki şimdide koyu beşiktaşlı olmuştur.
    Doğrusu da bu bence.
    Bu bozulduysa bir takımda o takım en zor günündedir zaten, Aziz Yıldırım istifa etmesse bu takım maalesef düzelmez.

0|0
    0|0
    • 1ay

Gökhan ve Caner neden gitti?
      Dünya yıldızı bek desek yeridir adamlara.
      Başkanımızdan dolayı gitti.
      Kadro desen berbat bir kadro hele ki sakatlar da varken hiç çekilmiyor.
      Fenerahçenin en iyi atak sağlayan futbolcusu mehmet topal zaten Fenerbahçenin en iyi Futbolcusu, adam uzun paslar atıyor inanılmaz iyi biçimde sonra uzaktan deniyor, çalım bile atıyor yeri geldiğinde.
      Yani adam Stoper önünde oynuyor defansif orta saha bildiğin adam ama en büyük atağımız mehmet topal ve souza 2 lisi. Yani hangi Fenerbahçeli memnundur ki durumundan.
      Mesela Fenerbahçe Şampiyon olarak bitirmediği her sezonu 2. olarak bitirdi.
      Neden abi neden yani?
      Hep yarıştasın da sanki bilerek satarmış gibi son dakika neden veriyorsun hiç düşündünüz mü Fenerbahçeliler.
      Aziz Yıldırım istifa etmesi lazım. Saygı değer bir insan sonuna kadar saygı duyuyorum ama artık Başkanlık olmamalı.

• Fenerbahçe'ye mourinho gelse de , aziz yerine başka biri gelse de değişen pek bir şey olmaz. Onların futbolcularının komple değişmesi lazım.

Galatasaray'ın ölüsü bile yeter. Hala Aysal'ın çileklerini yiyoruz.

0|0
    0|0
  • Gitsin gitsin de gitmez ki :-D adam tapulu mali misali evine gitmiyo resmen klüp binasında yatiyo ölene kadar fenerliler çekecek bu adamdan

0|1
    0|0
  • Onu bilmemde sizin culsuz başkan da kalsın bence Beşiktaş her sene vurup geçecek. Ligin ağası Beşiktaş.

0|0
    0|0
    • 1ay

Başkanın zengiliği karın doyurmuyor klübün gücüyle transfer yapabiliyorsun futbolda, aziz yıldırım olmadı Ali koç messiyi bile getirirdi öyle bir şey olsa.

• 1ay

Valla Antalya kapalı oynadi bu sefer ama yinede oyunu çözdük kalite farkı ortaya çıktı

• 1ay

Zenci arkadaşın golü güzeldi ama ilk yarı hoşuma gitmedi 2. lig maçı gibi kaleci Fabri sabriye bağlayıp hatalar yaptı antalyadaki eleman falan komik biçimde kaçırdı 2 berbat hareket falan ama çelutska mı ney nasıl yazılıyor bilmiyorum orada iyi geçip savunmayı dışarı çıkardığı topta karamboldeki şutu iyi çıkardı ona bir şey diyemem bak.
      Aboubakarın golü bayağı güzeldi peste hep atıyorum öyle goller :D
      Boş kaleye kaçırışı da ayrı mesele ama genel olarak sıkıcı maçtı beklediğim yoktu sıkıldım kaçtım zaten ara ara talisca 2 tane attı o goller de biraz savunma hatası gibi geldi bana.
      Ki gördüğüm kadarıyla beiktaşın geçen seneki taktiğiyle aynı ilerliyor biraz gökhan töre yok ama yine hızlı çıktılar ataklara.

• gitsin desek gidecek mi? 18 yıldır fenerbahçede. Bu süre içinde galatasaray 6 kez başkan değiştirdi

0|1
    0|0
  • kalmalı adam 9 türkiye 7 ziraat 3 cumhurbaşkanlığı 1 uefa 1 süper kupa gördü.. gs tarihinin en büyük başkanıdır :D (pardon fb :)

0|0
    0|1
  • Aferin zeki kız. GS'li olarak ben de kalsın diyorum

0|0
    0|0
  • gitsin

0|0
    0|0
  • sonuna kadar aziz yıldırım

0|0
    0|0
  • Azize'nin ölümsüz olmasıni bile istiyorum ben hep baskan olarak kalsın fenevbahçede jsjsjsjdjd

0|0
    0|0
  • Kalsın Bence

0|0
    0|2
  • Gitmesin Defolsun

0|0
    0|0
  • Gitmediği sürece yönetim düzelmediği sürece fener düzelmez

0|0
    0|0
  • bir galatasaray lı olarka arkasına bile bakmasın derim gitsin

0|0
    0|0
  • kalsın düşüncesi bende de var ama baştan sona kadar değişmeli kurallar

0|0
    0|0
  • Kalsın laa o giderse ne olur Galatasarayın hali😂😂

0|0
    0|0
  • Derhal terketmeli o konumu.

0|0
    0|0
  • sanane

0|0
    0|0
  • kalsın kalsın

0|0
    0|0
  • gidiyomuş gibi yapsın ama kalsın. dostu düşmanı görmüş olur :)

0|0
    0|0
  • gitsin

0|0
    0|0
  • gitmesin, bjkli olarak gitmesin diyorum :D

0|0
    0|0
  • Soruyu gordum bende onu dusundum. Cok kupa gitti Azizin gozunun onunddn cimboma :D kalsin

0|0
    0|0
  • A dedim knk

0|0
    0|0
  • Türk futboluna verdiği zararlar yüzünden spordan men edilmesini, Fenerbahçe'ye verdiği zararlar yüzünden de ömür boyu başkanlık yapmasını isterdim. Çekimserim yani. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Galatasaraylı olmama rağmen gitmesini istiyorum, futboldan bir pislik temizlenir diye

0|0
    0|1
  • Aziz mutlaka kalmalı. Göndermeye kalkarlarsa sokaklara çıkıp eylem yaparız.
    ULTRASLAN

2|2
    0|2
Yükleniyor...