Spor videolarin Hangisi en iyisi?

Basnlerim var Youtubeda cok video var Hangisi dogru ya da etkileyici bilemiyorum Hata yapip daha kotu olmasindan korkuyorum
Yani basenlerim 115 cm kadar oldu ve artiik yeterr Aciil incelmek istiyorum ordan Yardimci olabilecek vearmi? Ebru salli nasiil mesela

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Birincisi youtube de olan inceltme sıkılaştırma videolarinin cogu fiyasko maalesef, kulaktan dolma bilgilerle cekilmis klişe hareketler ve sadece ordan hareket ederek pek verim alabilcegini de sanmiyorum. Ikincisi adam akilli mantikli bir arastirma yapip beslenme ve antrenman konusunda kendine en uygun olan yolu cizmen gerek. Anladigim kadariyla spor salonunda da yapmiyosun evde yapmanin pesindesin, maalesef sunu da soylemeliyim ki evde spor yapip da bir ebru salli ornegini verdigin gibi olamazsin. Sen en iyisi once bir spor salonuna kaydol ölcümlerini yaptir vucudun ne istiyo ona gore sende bilgi sahibi olmus olursun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• you tube sguat gırl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bölgeselyag yakmı yoktur yani sdec basenlerimden gitsin diye bırsey yok

0|0
    0|0
  • basenlerini inceltmek istiyorsan yediklerine dikkat edip kalori ve makrolarını saymalısın egzersizlerde asistan oluyor bunlara :) egzersiz olarak kardiyo falan yaparsın şu an yüzeysel anlatıyorum ama şöyleki eğer yağ oranın fazla değilse kilolu değilsen gözle görülür bir incelme bekleme basenlerin genetik mesela bende yok sende var basenlerini sev kendini sev :)

0|0
    0|0
  • Massallah :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hdndkkd

0|0
    0|0
Yükleniyor...