Gs'li olmama rağmen fenerin düştüğü duruma üzülüyorum. Ne oldu dağ gibi takıma?

Rekabet de güçler birbirine yakınken güzel oluyor. Her hafta puan kaybını heyecanla beklemek filan şimdi bu hafta da mı kazanamamış yazık ya durumları oluyor içler acısı.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz Yıldırım'ı kimseye yedirtmeyiz Beşiktaş'lı ve geseli taraftarlı sokağa davet ediyorum Aziz Başkan'a darbe yapacaklar

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen ya bildiğin hezimet

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kadroda kalite ve genişlik açısından en azından lig için bir sıkıntı yok Fenerbahçe'de sorunlar içerde gibi.

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynen takımda ruhsal bir birliktelik yok takım değil hepsi kafa olarak bireyselde bence

• Sizinde onlardan farkıniz yok. Gözünüzde bir anda yildiz olan Bruma yeteneksizi size maç kazandırıyor, sönmesi yakındır. Geçen sene lig başından itibaren fenerlilere anlattım bu sene de size anlatıyorum. İsterseniz dinlemeyin ama gizli olmayında lig sonu yine dalga geçeyim :))

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen bjk lisin sanırsam ama dünkü napoli galibiyeti fazla uçurmuş seni ha ne dersin :)

• 1ay

Eren değil evet ama bruma tam bir yıldız oyuncu 3 asist 3 gol şuanda zaten

• 1ay

Ama bak ne diyorum 3 golü de defansı olmayan takımlara attı hele bize attığı gol komediydi defans uyuyordu resmen. Podolski bruma dan 100 gömlek daha üstün. Futbol beyni var adamda bruma dan daha fazla katkı yapacağını tek maçta gösterdi. Her takım defans da boş alan birakmaz bruma da öyle takımlara karşı sönük kalacak. İspanya da gördük brumayi.. Sadece koşabiliyordu. :)

• bırak azizi biraz daha çıldırtsınlar o adam yakında harbiden paraya kıyıp dünya yıldızlarını getiricek içimde öyle bir his var sonuçta azizde para çok adam silah tüccarı not bende gsliyim.

0|0
    0|0
    • 1ay

Yahu kim gelir türkiyeye artık Suriye ile eş bakıyorlar ülkemize para da nafile

• 1ay

kim mi gelir parayı ver bakıyım kimler kimler geliyo görürsün suriye mi? suriyeye benzettin ya bizi ben bişey diymycem suriyeliler kendi ülkesini bırakıp kaçtı darbe olsaydı biz kaçıcakmıydık. bu arada dağ gibi takım dediğin fenerbahçe nin rakibi manchester united (sadece pogba fenerin ilk 18 i değerinde 120 milyon euro ) bizim ülkemiz futbol açısından bir çok ülkeden çok daha geride ispanya ingiltere almanya ile kıyaslanamayız o yüzden böyle bir maçtan sonra fenere dağ gibi bir takım demen biraz gülünç maddi manevi çok daha üstünler adamlar futbol manyağı karısına evine liverpool manchester united macında iddaaya giren kaybettiğinde evini veren 2 arkadaşı duydunmu adamlar o derece futbol delisi olmuş yani kısaca denk değiliz. ingilterede şampiyon olan takım 400 milyon euro para alıyor ya türkiyede? zaten bunu öğrenmen yeterli

• 1ay

Dağ gibi takım benzetmesini ülkemiz çapında yaptım yoksa dünya çapında karınca değiller tabiki

• Cook beddua aldilar ondandir

0|1
    0|0
    • 1ay

Sanırsam öyle oldu

• 1ay

Oyle oldu tabiki. simdi şike sureci dicem biz aklandik diyeceklerde nasil aklandilar oda malum iste. bence 2010 2011 sampiyonluk kupasini geri vermedikleri surece onlara basari zor gelir.

• 1ay

Aynen çok dogru

• ben aziz başında diye seviniyorum bu şekilde hakediyolar

0|0
    0|0
    • 1ay

Yani onlar da azizden kurtulmak istiyorlar ama nafile

• Feto bitti fb gs de bitti

0|1
    0|0
    • 1ay

Ben bir bağlantı kuramadım fetoyla

• fener bahçe eskiden neydi ki şimdi ne olacak

0|0
    0|1
    • 1ay

Yine Fenerbahçe diyince bir heybetli vardı ne yapar ne eder bu maç bir yerden döner derdin

• Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • bu hafta da puan kaybetmiş derken lig maçı kaç gün önceydi. günaydın

0|0
    0|0
    • 1ay

Orada bir örnek verdim sayin sivri zeka arkadaş maçın kaç gün önce oynandığı biliyoruz heralde merak buyurma

• 1ay

Paylaşılan soruda değişiklik yapılmıyor ergen

• 1ay

o zaman ergen mesaj at

• hakem p*clik etdi

0|0
    0|0
  • Kümeyeeeeeeee Fener Kümeyeeeeeeeee

1|0
    0|0
  • Ya ne uzuluyosun biz gecen senelerde 4 yerken bunlar dalga geciyodu simdi gorduk kimin dalga geçilecek durumda olduğunu. Kendi gibi egolu birini takimin teknik direktörü yaparsan atif gibi fernandao gibi adamlarin yerine yedekte 2 tane bebe oturur iste boyle :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçen sezon da gs berbattı.

0|2
    0|1
    • 1ay

Biz en azından düştüğümüz yerden kalktık ta siz geçen sene de kotuydunuz yine hala aynı devam yani bu gidişle 4. Yıldız 4 yıl sonra gelir anca

• Beter olsunlar bosversene

Cimbom candır ❤

1|2
    0|1
    • 1ay

Dişe diş olunca daha zevkli oluyordu ya :)

Yükleniyor...