Ölüyorum mutsuzluktan geçmiyor

ölüyorum hüzünden beni bırakıp o kıza gitmesini hazmedemiyorum bana bunu yapmış olmasını gözümün içine baka baka aldatmasını...ben mutsuzken onun mutlu olmasını ve dahala ondan başkasına aşık olamamayı adı her geçtiğinde boğazımda bişeyı hiseetmekten canımın acımasından gözlerimin dolmasından yoruldum...olmuyor işte 3 ay geçti dahala onu merak ediyorum beni götürdüğü yerlere o kızla gidiyor nasıl bu kadar vicdansız olabildi... DAhala herkesi onunla kıyaslıyorum...sanki herşey böyle gidecek hem yalnız kalıcam unutamıcam gibi oluyor dayanamıyorum yardım napmalıyımmm ?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hep hayatın içinde olsun bakışların. Hep kendi içinde. Baktığın kadar varsın bu hayatta. Hatta sadece bakmakla da yetinme. Görmen de lazım. Görüp de bilmen, bilip de sevmen lazım. Hayatı kendi içinde, kendini hayatın içinde. Bir nefeslik molaları çok görme kendine. Arada bir karanlıkta kalsa da bir yanın, sakın pes etme..! Çekil kendi kabuğuna bir süre. Sadece içine bak. Kendi aydınlığın senin içinde. Ara ve bul..! Gerçeğin düşlerle bölünmesine, düşlerin gerçeğin altında ezilmesine izin verme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yetmediğin belli ona daha neyin davasını güdüyon seni suçlamıyorum ama birde onu dinlemek lazım acaba niye ?

0|0
    0|0
  • bugün kızların ölme kalbi sıkışma yapayalnız olma günü heralde:D iyi güne kapak attık yaslancak omuzzz varrr:DDASasd

0|0
    0|0
  • Sallansanda yürümeye devam et gün gelince göremeyeceğin kadar geri

de kalmış olucak o en büyük dağ...

0|0
    0|0
  • Öyle bir adamı hayatından attığına sevineceğine üzülüyorsun hey allahım ya adam gevşek işte daha ne ?

0|0
    0|0
    • biliyorum ama kandırılmak cok koyuyor benım hayallerımı o kızal yapması cok koyuyor yasadıgım zor gunlerın onda cezasız kalması

• bunun ne alakası var sureklı sevgılı deıstırdıgımı nerden bılebılrısın

• Ben adama diyorum sen kendine anlıyorsun,neyse iyi geceler.

• Dusunme onu bosver. Bir flort bul kendine onunla oyalan yavas yavas unutursun.

0|0
    0|0
  • zaman kadar iyi bir doktor yoktur kalbine zaman zaman şiddeti artar ama illa azalıcaktır.

0|0
    0|0
  • daha iyi birini bulduğunda unutursun zaten yeni ufuklara yelken aç

0|0
    0|0
  • açalımmı bir 70 lik benimde ihtiyacım var buna suan

0|0
    0|0
  • daha iyisini bul diyola en mantıklısıymış ama bence en vicdansızcası

0|0
    0|0
  • Helvani yemeye gelirim üzülme

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • beter olun daha beter olun hepiniz hakediyorsunuz

0|0
    1|0
    • o neden aldatıldığım ıcın mı

• bunu nerden bılebılrısın kı ben sevdımmı tam seven salkalardanım

• sevildiğin kadar sev

Kızlar Ne Diyor 4

• Onu hem artılarıyla hemde eksileriyle değerlendirmen lazım, belliki eksileri dahada ağır basıyor seni baya üzmüş ayrıca aldatmışsa zaten sevmemiş demektir, o aklına geldiğinde " bana bunları bunları yaptı unutmalıyım o benim ona verdiğim değeri haketmiyor " diye kendini kontrol etmen lazım. Yeni birilerini bul bişeylerle uğraş saçlarını felan kestir ve ne olursa olsun onun karşısında yenik düştüğünü acınası halde olduğunu belli etme her zaman başın dik dursun ..

0|0
    0|0
  • Yalnız kalmazsan aklına gelince bu kadar çok üzülmezsin

0|1
    0|0
  • Geçer zamanla

0|1
    0|0
  • hayatını ona adamışsın kendin için yaşa?

0|0
    0|0
Yükleniyor...