Arkadaslar haftada 2 gün halk oyunlarndayım diyet siz ayda kaç kilo verebilirim?

Birde her sabah mutlaka 20 mekik falan çekiyorum aç karnina

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 20 mekik mi ;) ısınmadan olmaz ama 15 dk yürüme vs sonra vücut kalori yakmaya başlıyor bence spor şart boy kilo ve hedef nedir

0|0
    0|0
    • 1ay

Isınma hareketleri yapiyorm olduğum yerde. . Halk oyunları da bir spor ter dokuyoz :) 73 boy. Hedef 63 daha zayf ıstemyrm bana zayıflık gitmiyor zaten zayıf gösteren bir bedenim var gelisme çağında 3 sene spor la ilgilndm ondan olsa gerek

• 1ay

O yüzden duruyo işte. Nbok ycem bilmem

• 1ay

Anlamadım

En İyi Kız Görüşü

• yemek oranına bağlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Diyetsiz istikrarli bir kilo veremezsin ne yedigine dikkat etmen gerekir. Ayrica sadece halk oyunuyla ve 20 mekikle göze hitap eden bir vucut ariyosan isin cok zor soyliyim 😬

0|0
    0|0
    • 1ay

Şekeri kesersem ki imkamsz😂😂 gözle isim yok. benim begenmem yeter. Zatn hep tavuk balık fasulye gbi şeyler yiyorm 😂o dedigm şekilde ne kadar gider aylık

• 1ay

Evet lazım. Şeker ciko yi yine mutluluk hormon u salgılar. Ben 1 hafta şeker yemim otomatik psikoljm gidiyo şekerim oynuyo

• 1ay

Diyetisyen de her gün iki dilim ciko yiyeblrsnz diyo. Kim bilinçsiz acaba :) arkada SM o şekilde kilo verdi

• eğer kalori saymazsan havada kırk takla at amacına ulaşamazsın kilo veremezsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...