Forma bile isyan etti?

Arkadaş kimden beddua aldık biz Allah için geri çeksin kafayı yiyecem. abi her maç penaltı yapmak zorundamıyız biz. forma bile isyan etti. korkarım bu sene Fener böyle giderse ve gs böyle giderse galatasaray en sonunda kadıköy lanetini bozacak :( Forma bile isyan etti?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Korkma titre 😂 Kadıköyü bilmem ama GS iyi bu yılın favorisi Galatasaray olacak net 😄💛❤️

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• başkanın gitmesi lazım en başta Alex gibi bir adam onun yüzünden gitti takımın hali çok kötü fb ne ara bu kadar kötü oldu yaa ne maç zevki var ne doğru düzgün istek var bizi kanser etmek zorumdamisin ya Fenerbahçe 😔😡

0|0
    0|0
    • 1ay

Maçı gittim kahvede izledim böyle maç başlamadan önce tıklım tıklımdı 7'sinden 70'ne herkesde bir umut vardı ufacık bir umut 3. golden sonra kahve boşaldı herkes küfür ede ede gitti 10 kişi falan kaldık bizde dayanamadık okey döndük baktım gol atmışız. gençliğimin anasıını belledi bu Fenerbahçe resmen. 20 yaşındayım şampiyonlar ligi heyecanı yaşıyamadan ölecem arkadaş.

• 1ay

Hiç bir zaman iyi gün taraftarı olmadım her zaman destekledim sonuna kadar maddi olarakta manevi olarakta ama bu yıl iyi gün taraftarı olacam. desteklemeyi ve izlemeyi bırakıyorum düzelene kadar. insanım ben a*ına koyuum üzül üzül üzül ölecem yakında robot olsa şimdiye devreleri yakmıştı bu duruma.

• 1ay

oyuncular geçen sene yıldızlar karmasıydı resmen gene olmadı bu senede ozan tufan Şener gibi adamlar oldukça yürümez ne diyeyim takım ruhu yok adamlarda ya bundan dolayı da olabilir Alex fb yi ateşleyen adamdı sana ne zararı vardı başkan o adamdan ne istedin takımın dengesini bozdun böyle adamları atarak millet dalga geçer oldu ya artık diyecek sözde bulamıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...