MAN U FENER MAÇI?

abi Fenerliyim ama şu;
AZİZ YILDIRIM
Hasan Ali Kaldırım
Souza
Emenike
Fernandao nun gitmesini isteyen bir ben miyim?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• besiktaşlıyım ama kesinlikle haklısın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• mehmet topal
    kjaer
    skertel
    volkan şen
    volkan demirel
    lens

hariç, masöründen teknik direktörüne, oyuncusundan yöneticisine hepsini kovacaksın bu pzevenklerin. aziz yıldırımın da artık defolması lazım. zarar veriyo kulübe

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Galatasaraylıyım ama Fenerede bir reform lazım çoğu oyuncu gidip daha ileriye dönük transferler oyuncu yetiştirmeler yapılmalı.

0|1
    0|0
  • Onu Aziz Yıldırım takımı babasının çiftliği gibi yönetirken ses çıkarmadığınız sırada düşünecektiniz.

0|0
    0|0
    • 1ay

canım arkadaşım o zamanlar takım iyidi kimin nasıl yönettiği umurumuzda olur mu sence

• 1ay

Yav bırak allasen, Tarihinizde ilk defa Şampiyonlar Ligi çeyrek finaline taşıyan Zico kovuldu, doğru düzgün bir sebep olmadan.

Tarihinizin en büyük oyuncularından biri olan Alex fiyasko bir tavırla kovuldu.

Takımınız saçma sapan şike şaibeleriyle yıprandı, üstüne gene bu adam klübün başında kaldı.

Aykut Kocaman kovuldu başarılı olmasına rağmen, takımı Nisan ayında şampiyon yapan Ersun Yanal da 'Karı kızla takılıyor' gibi gerekçelerle kovuldu, İsmail Kartal sırf Aziz Yıldırım'ın 'Bu takımı ben şampiyon yapıyorum' tribi atmak istemesinden ötürü getirildi, yerine Pereira denen çapsız geldi, onu da sezon başında kovdu yerine Dick Advocaat'ı getirdi, muhtemelen onu da kovacak.

Fenerbahçe'de işler çok uzun süredir yanlış gidiyordu zaten, aklınızın başınıza gelmesi için dibe vurmanız gerekti. Ne olacak sanıyordunuz?

• 1ay

bunlar oolurken de zaten millet istifa dedi senin burda gereksiz prim yapman çok sikimsonik bir olay yeni söylenen laflar demiyoruz çünkü

• Saadettin Saran gelsin başa..

0|1
    0|0
  • Haklısın fb de oynayacak oyuncular değiller.

0|1
    0|0
  • Ben de istiyorum.

0|1
    0|0
  • Bnce kalsın sizi izlemek güzel

0|0
    0|0
  • Fener iptal bu saatten sonra

0|1
    0|0
Yükleniyor...