20kg yüzerek verilirimii?

Şimdi benim 20kg fazlam var yaza kadar vermek istedgim yüzme kursuna yazılayım düsünüyorm pzrtesi-çarsmba 2gün yüzerek yememe dikkat ederek yaza kadar verebilirmiym sizce zor kg veren bir bünyem yok vermeye alısınca kontrollü yiyince verebiliyorm yoksa 2gün yüzmek azmı gelir yürüyüşte ekliyimmi? Yaza kadar gidermi 20kg sizce?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu konuda yardımcı olabilirim isterseniz 6 yıldır Boks yapıyorum bizde kilo gram gramına önemlidir düzenliyizdir ve 2 senedir tam 56 yım eksik fazla yok

1|0
    0|0
    • Nasıl olcak?

• Şimdilik günde bir sefer? Cok tskr edefm :))

• biyerden başlayın geç olmasında :) Rica ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 gün az 3-4un olsa idel olurdu.. yuzme en iyi yag yakma yontemlerınden bırdır.. yag yakmanın mantıgınıda sana anlatayım Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
  • Yüzmek vucudundaki cogu kas grubunu calistirir, cok efor sarfeder yag yakimini da hizlandirirsin hakkini vererek yüzüyorsan, fakat sunuda eklemem gerekir ki 20 kg fazlaligi sadece yüzerek maalesef veremezsin sıkı bir antrenman programına girmen, beslenmene olabildigince dikkat etmen ve tabiki son olarak bazal metabolizma hizini hesaplayip günde kac kalori alirsam zayiflarim saglikli bir sekilde diye arastirman gerekir 😊

0|0
    0|0
    • İşte onlar tamamda hani 5ten snra bişi yemicem düzenli saglıklı yicem artı yüzme ama bilmiorm ya

• Dedigim gibi sadece yüzerek 20 kg verebilcegini sanmiyorum, yapman gereken eger kilo vermekse mantikli bir kardiyo programi ile dengeli saglikli dogru beslenme bunlari uygularsan istedigin vucuda kavusabilirsin

• yememe dikkat ederek bu cümleyi biraz açman gerekiyor senin günlük kalori ihtiyacını hesaplayıp günlük kalorinden en fazla 500 eksiltmen gerekiyor zaten kalorine dikkat ettikten sonra yüzmeye falan gerek yok oturduğun yerden kilo verirsin :) ama en güzeli egzersizlerle desteklemek yüzme de güzel bir egzersiz :)

0|0
    0|0
  • düzenli olarak yüzersen ve beslenmene dikkat edersen verirsin.. kuzenim 102 kiloydu 4.5 ay yüzme kursuna gitti 83 kiloya düştü

0|0
    0|0
    • Düzenli mesela haftada kaçgün?

• hafta içi beş gün boş vaktinde gidiceksin.. biraz sabır biraz disiplin hem vucut şekle girer hem zayıflar fit görünürsün hemde zinde olursun.. biraz zorlanırsın ilk ay ama sonradan alışırsın bırakamazsın...

• Uzak işte yakında yok arabamda benzin onu bir dizelle degisiyimde inş fırsat buldukca giderim tskr ederm :)

• Balinalar verirdi öyle mümkün olsa 😏😏

0|0
    0|0
  • bogazi kes yeme yani yuzmekten sonra hamburger yersen bogazida gecsen olmaz

0|0
    0|0
    • Biliyorm öyle cok yemeye düskün deglim ya 1hafta sıkarsam 2. hafta canım istemez heralde

Kızlar Ne Diyor 3

• İşin sırrı diyet ve spor
    Kafana göre değil bir diyetisyene giderek ya da en azından belli başlı şeylerden uzak durarak
    Spor zaten hafta da 4 -3 gün yap fitniss kilo verme de en iyisidir ya da vucuda şekilde vermede
    Ama kendi başına yaparsan pek olabileceğini sanmıyorum ne yeyip ne yemeyeceğin ölçüsünü ayıramayacağın için

0|0
    0|0
  • Evet 10 gun durmadan yuz

0|0
    0|0
  • çook zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...