Nasıl oluyor da insan, yaşamına onca güzellik katmış birini günün birinde bu kadar anlamsız bulabiliyor.

canım kanım dediğin adamlarla yollarını hiç kesiştirmeyecek kadar net ayırdığımız zamanlar oluyor ya hani lan bununla yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi ne oldu böyle nasıl bu hale geldik dediğiniz insanlar oldu mu ?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• 16 yıllık arkadaşım, ne yedigimiz nede içtigimiz ayrı giderdi, kaç defa karakola düştük sayısını bilmem , birisini sevdi sana göre degil dedim dinlemedi beni, kıskanma dedi eyvallah dedim, evlendi 3 ay hiç arayıp görüşmedi benle, keza bende aramadım çünkü dügününde nerdeyse hiç konuşmadı benimle, sonra aradı sen haklıymışsın dedi, bende bir daha aramma dedim ve görüşmüyoruz artık bitti, onca yıl onca arkadaşlık ve yaşananlar, bitti gitti,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Olmam mı heç? Araya menfaat denen şey girene kadar herkes iyi bir dost. menfaat girdi mi yollar ayrılır.

0|0
    0|0
  • o nasıl xper puanı =/

0|0
    1|0
  • az önce unicef i aradım.dünyanın 7 harikasından birininde senin olman gerektiğini söyledim D: soruna gelince ammaannn oluyor böyle şeyler.adam olan kalsın yanımızda. :D

0|1
    0|0
  • lisede hep derdik ki ne olursa olsun ayrılmicaz okul biterse görüşmeye devam edecez diye şuan sınıfımda herkes koptu birbirinden o dönemde başka sınıftan çok az samimi olduğum biriyle hergün beraberiz nerdeyse

0|0
    0|0
  • olur öyle yahu insanlar değer bilmez.

0|0
    0|0
  • oldu ama bunları boyle sorgulamak sacma.demekkı o kadar da guzellık katmıyorlar insan oyle dusunuyor

0|0
    0|0
  • metin şentürk - maymun gözünü açtı şarkısını dinle anlarsın

0|0
    0|0
  • Herkesle iyi anlaşamazsın.Bir yerden birşeyler kopuyor bir bakmışsın artık senin için sıradan bir insana dönüşüvermiş. Hep oluyor bunlar... Bu arada çok güzelsin:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşımla oldu

0|0
    1|0
  • oldu,evet..

ilk sıralar üzülüyorsun ama umursamıyorsun sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...