Sevgilim hayatını düzene sokmak için ayrılmak istedi. Sizce bu bir sebep mi ?

olsunbegüzelim18
Ben başkasının peşinde koşarken bu kız 5 ay boyunca peşimde koştu.annesiyle babası boşanmak üzeriydi çok kötü durumdaydı benden yanında olmamı istiyodu bizde dertleşiyoduk bana dert ortağım diyodu.her gün bana yalvarıyodu her gün beni sevdiğini söylüyodu. düşündüm peşinde koştuğum kızı beklersem çok beklerim bu kız beni galiba gerçekten seviyo yoksa 5 ay peşimde koşarmı her gün yalvarır mı ? tamam dedim çıkmaya başladık çok güzeldi herşey beni çok seviyodu bende ona çok bağlandım. 1 ay geçti bir gece ayrılmak istediğini ailevi durumlarının olduğunu annesi ve babasının yanında olması gerektiğini bir geleceği olmadığını ünivresiteyi düşündüğünü ilerde ayrılınca daha kötü olucağımızı bir gelecek kuramıycamızı hayarını düzene sokması gerektiğini hayatında birisini düşünmediğini söyledi bende olgunluk olarak peki dedim. gene dert ortağım ol gitme senden başkasına anlatamıyorum dedi tamam dedim ama farkettim ki ben çok bağlanmışım ona çok seviyorum her gece her gün onu düşünüyorum mal gibi geziyorum ortalıkta. çok düşünüyorum yanında olmam gerekirken neden ayrı olmak istedi hemde 5 ay sonunda istediği olmuşken bence bu bir sebep değil di peki ya sizce bu bir sebep mi ve nedeen ?
Sevgilim hayatını düzene sokmak için ayrılmak istedi. Sizce bu bir sebep mi ?