Ronaldinho Beşiktaş'a gelir mi?

Bu soruyu sormamdaki amaç çok yakın arkadaşım günlerdir başımızı yedi ronaldinho geldide geldi diye sizin görüşünüze göre gelirmi ? Bgn bile diyo yarın geliyomuş falan :) Şöle bişe ben gsliyim ama keşke gelse bjkye çok isterim hem lige heyecan hemde mükemmel bir oyuncu çokta sempati duyduğum 1. oyuncuydu zamanında :) 2.cide drogbaydo o geldi inş ronaldinhoda gelir siz ne düşünüyosunuz? Ronaldinho Beşiktaş'a gelir mi?

0|0
11|38

En İyi Kız Görüşü

• Gelme ihtimali çok az .. Gelirse iyi bir paraya gelir ee o zaman nerde kaldı Beşiktaşın Feda'sı..

Not : Galatasaraylıyım aynı şekilde gelmesini bende isterim..

0|1
    0|1
    • Keşke gelse maaşı drogba gibiymiş sanırım :) Ama çok sevdiğim bir oyuncu :)

• T.ederim..

• BEŞİKTAŞ TA PARA ÇOK SIKINTI YOKK FEDA SADECE MEDYANIN SALLADIGI BİŞİ BİZ FEDA DESEYDİK EN KÖTÜ OYUNCUMUZUN ALDIGI MAAŞ 1 MİLYON OLMAZDI

Kızlar Ne Diyor 10

• bir Beşiktaşlı olarak gelmesini isterim ama takımın ekonomik dengesini bozabilecek bir transfer olabilir.

0|1
    0|0
    • Çok para istiyomuş :) Ama ben gsli olarak inş gelir bjkye diyorum hayranıyım başka bir adam :) hayranı olduğum drogba geldi inş ronaldinhoda gelir

• evet bir bütün olarak sevenlerdenim.

• Allah aşkına takım çok mu dengeliydi de dengesi bozulsun?

Zaten battı balık yan gidiyor bırak ronaldinho gelsinde, havamız olsun, reklam forma satışları tribünlerin dolması felan bunlar önemli şeyler

• hayal ve ümit etmek güzel şeydir (:

0|2
    0|0
  • Galatasaraylı olarak bende isterim lige heyecan gelir ama gelirse Beşiktaşın tüm dengeleri bozulur .

0|1
    0|0
  • bencee gelmezz

0|1
    0|0
  • Gelmez bence. Sivas da istiyormuş.

0|1
    0|0
  • gelse iyi olur:)

0|1
    0|0
  • beşiktaş iflas etmedi mi ki nasıl oyuncu alabilior hala

0|0
    0|0
  • Gelmez :))

0|0
    0|0
  • Ronaldinho koşmuyo ben Adnanada söyledim.

0|0
    0|0
  • o parayı bjk veremez

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 38

• gelirse takım içi düzeni bozar ama bunun yanında futbol izletir

Fikret başkan seçilirse kesin gelmez

0|1
    0|0
  • Messi,Ronaldo iyide Ronaldinho bir başkaydı Ronaldinho 1 sene önce Galatasaraya geliyordu fakat dengeler bozulur diye Fatih Terim istemedi Beşiktaş iyi bir para verirse gelir

0|1
    0|0
  • Umarım gelir..

Artık Beşiktaş'ın Şampiyonluk yarışının içine girmesi gerekiyor. Her sene Fenerbahçe ile Galatasaray çekişiyor. Gerçekten Beşiktaş'a değil, Taraftarına üzülüyorum.. Öyle güzel takımına bağlı taraftarları varki, onlar her sene şampiyon olmayı hakediyor..

Vuhuuu Rem sen neler dedin böyle..

0|1
    0|0
  • Gelmesin, gelse bile sponsor bulalım öyle gelsin. Her ne kadar sevsemse önce mali sıkıntıları düşünelim, bu durumdan kurtulalım sonra alırız star ları :)

0|1
    0|0
  • bir ara robinyoda kartala gelcekti -> link

0|1
    0|0
  • gelir dedim daha önceki sorularımda ama henuz birşey olmadı

0|1
    0|0
  • parayı basarsan gelr

0|1
    0|0
  • Ronaldinho an itibari ile uçağa binmiş, uçakta kendisine ikinci asbaşkan eşlik etmektedir.

Uçakta imza atacağından dolayı şimdiden Beşiktaşlı diyebiliriz.

0|0
    0|0
  • link zamannda 2012 in basindada galatasaraya gelecek dendi ama olmad bakalım bu sene kismet olurmu besiktasa bilmem

0|1
    0|0
  • gelmez kardeş

0|1
    0|0
  • kısa ve net gelmez

0|1
    0|0
  • iyi forma sattırır geliyorsa hemen getirsinler bence

0|1
    0|0
  • gelir belki elinde bir tepsi baklavayla

0|1
    0|0
  • keşke gelse izlemek isterim onu çok bir fenerli olarak

0|1
    0|0
  • Toplamda bjk ye 22 M€ ya mal olacakmış eğer gelirse o da çok zor görülüyor bjk battı ne yazık ki :)

0|1
    0|0
  • koşa koşa gelir hemde niye gelmesin 33 yaşına gelmiş kim alır onu bu saatten sonra.çok para ister ama bjk feda derken o adama 4 5 milyon euro verirmi bilemem.

0|0
    0|0
    • Arkimin sölediğine göre 1.5 yıllık 12 istiyomuş sanırım drogba gibi yani :)

• yuhh daha neler :D kesinlikle değmez o parayı vermeye maksimum 3 milyon eder yıllık.

• o paraya gelmez :) Ronaldinho dediğin adamın forma satışından çıkarırsın bay bir para :)

• bir fenerli olarak gelmesi hoş olur

0|1
    0|0
  • Daha başkanlık seçimleriniz var önümüzde tüm transfer haberleri şuan yalan kalır

0|1
    0|0
  • beşiktaşta onu getirecek para nerde be kardeşim adamlar bir sene feda dediler sanki borç tamamen bitti gibi hareket ediyolar

0|0
    0|0
  • bjk ekononik olarak son 2 sezondur toparlanamıyo onun için zor dyrm ben.yani fazla para istemesse gelsin dyrm ne kdr ünlü oyuncu glrse o kdr iyi türkiye için.

0|0
    0|0
  • Ronaldinho beşiktaşa gelmez çünkü oynadığı takıma annesine yakın olmak için gitmiştir ve bunun heryerde açıklaması vardır.

0|0
    0|0
  • walla parayı verirsen siirt köy hizmetleri sporda bile oynar ama gelmesini cok isterim fb liyim fb alsın die dua ediodum bjk alıo olsun üzlmedim süper oyncu ölüsü oynar ve gelecektirde :)

0|0
    0|0
  • beşiktaştan büyük degil ya gelir tabi

0|0
    0|1
  • Bir şekilde yöneticiler cepten de verir para sorun değil ki yakın zamanda göreceksiniz Son dakika: Ronaldinho Beşiktaş'ta kaynak:NTV Spor

0|0
    0|0
  • Valla ben sesli güldüm :) Yıllardır Ronaldinho gelecek ha geldi ha gelecek Videoyu izlemeni istiyorum :D

link

0|0
    0|0
  • Gelmesi lazım, gelecek, gelmeli.

0|0
    0|0
    • Şimdi gelmesini o kadar çok istiyorum ki.. eski bir soruymuş takım en azıdan şimdikinden çok dengeliydi..

• Bende fenerliyim ama inş gelir çok isterim gelmesini :)

0|0
    0|0
  • menajeri açıklama yaptı gelmez büyük ihtimal.

0|0
    0|0
  • gelse ne olacak 33 yaşında.brezilyalı futbolcu alacaksan direk avrupadan alacaksın brezilyadan değil.şimdi orda futbol yavaş oynanıyor yapamaz burda

0|0
    0|0
  • Henuz kesin bir bilgi yok...baskan secimi var serdar adali secilirse bir cok yildiz besiktasta olacaktir..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8
Yükleniyor...