ManU - Fenerbahçe?

Maç yorumlarını alalım lütfen

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi evinde Alanyaspor'a karşı galip gelemeyen takımın Old Trafford'da Manchester United karşısında ne yapacağını izleyeceğiz.

Fener'in tek umudu Mourinho'nun Premier Lig'de lazım diye oyuncuları rölantide oynatması, Manchester bu seneki tutuk haliyle bile ezer geçer Fener'i.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• inşallah fener yener (galatasaraylıyım ) 2-0 diyorum

0|1
    0|0
    • 1ay

fener için mi

• 1ay

2 gol penaltıdan da :D

• 1ay

penaltılar değilde pogbanın 2. golün hastasıyım adam hakikaten yıldız olduğunu gösterdi yani 😍

Erkekler Ne Diyor 6

• Adamların chealsea maçı var ve ingiltere liginde daha iyi kazanınca gelirler adamlar bir sıkıntı olmazsa yedek kadroyla çıkarlar kısır bir maç olur az gollü :)

0|1
    0|0
    • 1ay

Yayın gelirleri çok iyi ingilterede adam takmaz yani uefa gelcek 3-5 euroyu :D

• 1ay

@masefis Kardeş gördün ilk golü her oyuncu akıllıdır adama al at dedi rakip takım bunu sezon boyunca sosa oguzhan gomez aynısını yaptı yoksa 30 yaşında adam gomez koşmuyor veriyolar pası atıyor abubakar atamaz gol filan çünkü o alanı takım yapması lazım adam ortasahadan alıp gol atmasınımı bekliyor yönetim ilginç

• 1ay

yoo en azından gol atsın diye bekliyor adam neredeyse 5 maça çıktı 5. de golü buldu ama saglam buldu Allah var

• Gol olur :d 2-0 veya 3-0 Utd.

0|1
    0|0
    • 1ay

golleri kim atar 😂

• 1ay

Valla Zlatan bir kere kesin atar, Mata da atar :D Hadi bir de Rashford diyelim.

• 1ay

valla bence ibra kesin mata süpheli belki birde martial veya depay kim oynarsa 😁

• 4-1 manu

1|1
    0|0
    • 1ay

Bende böyle düşünüyorum hatta fener gol atamaz İbra Hat-trick 😂

• 1ay

Ben sevemiyorum bunları her ne olursa olsun inanılmaz bir nefret var içimde

• 1ay

Kardeşim görüyomusn hep böyle oluyo işte iddaa oynayınca hiç tutmaz oynamayınca skoruna kadar biliyorum
      Yarabbi yarabbi :( :/

• Kalbimin arkadaşlıklarımin şehri sevgilimle maçını statta izlediğim man u ya başarılar

0|1
    0|0
  • Fark yeriz malesef

0|1
    0|0
  • Manu 3 0 alir

0|1
    0|0
Yükleniyor...