Arkadaşlar 12 kilo verdim. Bir bakar mısınız?

Arakdaşalr aşırı yağlıydım ve 12 kilo verdim. yağların çoğu gitti ve o şişman görüntü de gitti. Ama hala bir simit halkası gibi göbek kaldı. Onu nasıl yok edebilirim? evdeyim ve spor salonuna gidemem. param yok maalesef. Evde kalan o göbek yağlarını ve yanda simit halkası gibi gösteren yağları nasıl halledebilrim? Baklava çıkması için mekik çekiyorum ama o yağlar erimeden çıkmayacak gibi. Yardımlarınızı bekliyorum :)

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• mekik çekerek göbegı eritemezsin bölgesel yag yakımı dıye bırsey yoktur.. mekik çekerek sadece karın kaslarını çalıştırısın.. karın kasların çalıştıgı zaman ustundekı yag tabakasına hıcbır fayda getırmez.. eger gobegım gıtsın dıyorsan bunu vucut yag oranını dusurerek yapmalısın.. yani gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• o yağların erimesi için kalori ve makro saymalısın :)

0|0
    0|0
  • Önce yağlar gidecek :)

0|0
    0|0
    • 1ay

İşte nasıl gidecek o kısım. Bu sömestıra kadar halletmeliyim

Yükleniyor...