Dünkü içimizde ki İtalyanlar?

Fanatik bir Galatasaraylinsan olarak dün Beşiktaşla gurur duydum napoliyi eze eze yendiler... umarım bugün fenerde iyi oynar zor ama umarım... bazı arkadaşlar GS li ve fb li napoliyi tuttu sebep ne İtalyan misiniz

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir tane bile bjk napoliye yenilsin diyen gs li görmedim ama fenerlilerden napoli yensin diyenler oldu biliyorum.
    Bazı yazılı olmayan kurallar vardır, avrupa maçlarında tüm gs liler bjk yi destekler ama Fenerin maçlarında hiçbir gs li ve bjk li feneri desteklemez.
    gs - bjk maçlarında iki kulübün başkanı yanyana oturup saatlerce can ciğer sohbet ediyor, öyleki bazen maçı takip etmeyi unutuyorlar, bunu hepimiz gördük ama Fenerle oynadıklarında hırs yapıyolar
    bu akşam Fenerin manu maçı var, fenerller dışında hiç kimse desteklemez bunu hepimiz biliyoruz

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben manchester liyim :)

• 1ay

1 manchester united 2 Galatasaray benim. için annem İngiliz sonuçta GS man u eşleşmesi de tarafsız kalmıştım nitekim o sene ilk maçta man u ikinci maçta GS yendi el ele çıktık gruptan çok mutlu oldum fakat ikimizinde real eledi

• 1ay

Çoğunluk dediğin gibi olsa da hic diyemezsin bu sitede bile sabah aksam gizliden yazan gsli eleman iyalyanlardan daha çok napoliliydi

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu soyleyebilmen hoş, yurt dışında beraber olabilmek güzel, geneli senin gibi düşünse de bazıları italyanlardan çok napoliliydi. Hem onları hem de gerçek italyanları üzmek iyi oldu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• Aklı başında bir beşiktaşlıyım. Eze eze yenmedik, sakin, doğru bir oyun oynadık ve bizden üstün bir takıma 3 gol atmasını bildik.

0|0
    0|0
    • 1ay

İtalya'da 3 gol. napoliyi ezmek bence :)

• 1ay

Belli olmaz ingilizlere, Manchester sırf kupa almak için yüklenebilir avrupa ligine, Zlatan zaten 30 dakka oynasa yeter.

• 1ay

Yeneriz fb yi :) annem İngiliz benim o yüzden doğum yerim sonuçta desteklerim

• Gavura karşı tabii ki Beşiktaş'ı tuttuk. Göğsünde Türk Bayrağı olan takıma karşı hiçbir ecnebiyi tutmayız biz.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş taraftarıyım. Bugün 3 takımımızın da galibiyetini yürekten istiyorum.

0|1
    0|0
  • kardeş, anadolu takımlarına empati yaparsan dünkü maçtaki hakemin tavrını anlarsın. çünkü süper ligde de sizin 3 küçükleriniz (!) anadolu takımlarına karşı oynarken biz öyle hissediyoruz.

0|0
    0|0
  • gs avrupada ezip geçerken herkes gs ye karşı takım tutuyordu

0|0
    0|0
    • 1ay

Bizim kalitemiz bu biz kalitemizi ortaya koyalım destekleyelim onları 😜

• 1ay

Fb de kazansın sampiyinlar ligi sistemi değişiyor biliyorsun

• 1ay

gs nin şimdiki hali fenerasyon yüzünden oldu saçma sapan yabancı kuralları yuzunden fb avrupaya gidince serbest oldu

• Dün italyandim bugün ingilizim :P

0|0
    0|1
  • Kendi sahalarindaki maçlarda Arsenal, Real Madrid bayrakları açanlari tutacak degiliz.

0|0
    0|0
    • 1ay

Salla büyüklük bizde kalsın sampiyinlar ligi sistemi değişiyor ülke puanı lazım

Yükleniyor...