Kapat

Galatasaray ın Ocak Ayindaki Yapacağı Muhtemel Transferler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Neven Subotic ve Pablo Zabaleta Ocak ayında transfer edilebilir. Uefa için 5 milyon daha maaş kotası var ayrıca Linnes kiraya Chedjou ise Çine satılacak. Suboticin sağlık raporu transferi belirleyecek.
Böylece Dursun Özbekin Levent Nazifoğluna "Bana Şampiyonlar liginde final oynayacak kadro kur " talimatınında ilk temelleri atılacak.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• galatarasay bazı şeyleri çok abartırken diğer şeyleri boşluyor nasıl desem mesala savunma güzel forvet kötü oluyor

0|0
    0|0
    • Galatasarayın şu anda stoper dışında her mevkisi iyi

• Sen inanma öyle şeylere Galatasaray Türkiyedir.

• Teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Linnes neden alındı neden kiralanıyor bunu anlamıyorum
    Cavanda ve sabri yeter o bölgeye
    gidipte zabelataya almaya ne gerek var? o bölge için
    anlamıyorum ben dogrusu

0|0
    0|0
    • Linnesin şu anda oynamasi zor yöneticiler Bruma gibi onuda kiralanmasi gerektiğini savunuyor. Zabaleta takima çağ atlatır Subotic sakatlik sorunu yaşamazsa 2. Ujfalusi olur ayni zamanda Ocak Ayindada Brumanin sözleşmesi uzatilacak.

• Maçları izliyomusun bilmiyorum ama Sabri 45 dk dayanamiyor ve çıkıyor Cavanda iyi ama o da çok istikrarli degil zaten seneye Şampiyonlar ligi içinde aliniyor bu oyuncular

• dereyi görmeden paçayı sıvamakta anlamsız
      zabelata sözleşmesi bitiyor bedava alıyorsa alsın tabi
      ama subotic sakatlıgı sık olan oyuncu degmez

Kızlar Ne Diyor 1

• Subotic harika Zabaleta da öyle umarım final oynarız

0|0
    0|0
    • Zabaletaya ben kefilimde Suboticin sakatlik sorunu düşündürücü

• Performansından bişey kaybetmezse amenna ama bizdekiler zaten sakat gibiydi 😄

Erkekler Ne Diyor 4

• dötümle gülüyorum

0|0
    1|2
    • Daha çok gulersin merak etme

• İyi hamleler. Subotic 2 senedir sadece 11 maç oynadı onu unutmamak lazım iyi araştırılmalı.

0|0
    0|0
    • Evet zaten Kasim ortasina kadar sakatmış sağlık raporu istenecek bir sorun olmazsa alinacak Zabaleta ile birlikte Chedjouda cüzı bir bonservisle satilacak.

• Chedjou iyi oyuncu ama her an hata yapabiliyor mesala Bjk maçındaki gibi. Fernandinhoda düşünülüyor Zenitten Alex Witsel de bile var ama onlar sezon sonunda zaten en fazla 3 transfer yapilir kadro iyi

• Zaten sezon sonu bitiyor sözleşmesi Fernandinho'nun da Chedjou saatli bomba hiç güven vermiyor. Seneye için baya isim konuşuluyor zaten.

• bayern munich bu kadro ile final oynayamiyor biz nasıl kurucaz

0|0
    0|0
    • Takimin zaten kadrosu iyi yapilacak hamleler ve Rikerink faktörüyle yari final çok uzakta değil

• Ya inanmayin su palavra gazete haberlerine

0|0
    0|0
Yükleniyor...