Galatasaray ın Ocak Ayindaki Yapacağı Muhtemel Transferler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Neven Subotic ve Pablo Zabaleta Ocak ayında transfer edilebilir. Uefa için 5 milyon daha maaş kotası var ayrıca Linnes kiraya Chedjou ise Çine satılacak. Suboticin sağlık raporu transferi belirleyecek.
Böylece Dursun Özbekin Levent Nazifoğluna "Bana Şampiyonlar liginde final oynayacak kadro kur " talimatınında ilk temelleri atılacak.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• galatarasay bazı şeyleri çok abartırken diğer şeyleri boşluyor nasıl desem mesala savunma güzel forvet kötü oluyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Galatasarayın şu anda stoper dışında her mevkisi iyi

• 1ay

Sen inanma öyle şeylere Galatasaray Türkiyedir.

• 15gün

Teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Linnes neden alındı neden kiralanıyor bunu anlamıyorum
    Cavanda ve sabri yeter o bölgeye
    gidipte zabelataya almaya ne gerek var? o bölge için
    anlamıyorum ben dogrusu

0|0
    0|0
    • 1ay

Linnesin şu anda oynamasi zor yöneticiler Bruma gibi onuda kiralanmasi gerektiğini savunuyor. Zabaleta takima çağ atlatır Subotic sakatlik sorunu yaşamazsa 2. Ujfalusi olur ayni zamanda Ocak Ayindada Brumanin sözleşmesi uzatilacak.

• 1ay

Maçları izliyomusun bilmiyorum ama Sabri 45 dk dayanamiyor ve çıkıyor Cavanda iyi ama o da çok istikrarli degil zaten seneye Şampiyonlar ligi içinde aliniyor bu oyuncular

• 1ay

dereyi görmeden paçayı sıvamakta anlamsız
      zabelata sözleşmesi bitiyor bedava alıyorsa alsın tabi
      ama subotic sakatlıgı sık olan oyuncu degmez

Kızlar Ne Diyor 1

• Subotic harika Zabaleta da öyle umarım final oynarız

0|0
    0|0
    • 1ay

Zabaletaya ben kefilimde Suboticin sakatlik sorunu düşündürücü

• 1ay

Performansından bişey kaybetmezse amenna ama bizdekiler zaten sakat gibiydi 😄

Erkekler Ne Diyor 4

• dötümle gülüyorum

0|0
    1|2
    • 1ay

Daha çok gulersin merak etme

• İyi hamleler. Subotic 2 senedir sadece 11 maç oynadı onu unutmamak lazım iyi araştırılmalı.

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet zaten Kasim ortasina kadar sakatmış sağlık raporu istenecek bir sorun olmazsa alinacak Zabaleta ile birlikte Chedjouda cüzı bir bonservisle satilacak.

• 1ay

Chedjou iyi oyuncu ama her an hata yapabiliyor mesala Bjk maçındaki gibi. Fernandinhoda düşünülüyor Zenitten Alex Witsel de bile var ama onlar sezon sonunda zaten en fazla 3 transfer yapilir kadro iyi

• 1ay

Zaten sezon sonu bitiyor sözleşmesi Fernandinho'nun da Chedjou saatli bomba hiç güven vermiyor. Seneye için baya isim konuşuluyor zaten.

• bayern munich bu kadro ile final oynayamiyor biz nasıl kurucaz

0|0
    0|0
    • 1ay

Takimin zaten kadrosu iyi yapilacak hamleler ve Rikerink faktörüyle yari final çok uzakta değil

• Ya inanmayin su palavra gazete haberlerine

0|0
    0|0
Yükleniyor...