Israr etmeli miyim?

Senden yapabileceğin bir isteğim var beni face de ENGELLE, çünkü B ve K harflerine her bastığımda karşımda seni görüyorum. Resimlerine bakıyorum gözlerinin derinliğinde kayboluyorum. Hayallerimde sen vardın rüyalarımda da sen oldun. Artık yeter diyor aklım duvarlara karşı konuşma ve duygularının esiri olma... Beni tanımayan birisinden anlamasını beklemek bir MUCİZE'yi beklemek gibi... Ben seni 12 Ekim saat 20:21 de ilk gördüğüm o an gibi hatırlayacağım... Bundan sonra da severim, çünkü SEVMEK sevilmekten daha güzeldir. Bu kişiler ise ALLAH (c.c.) nasip ederse eşim ve çocuklarım olur...

UMUT yoksa işkencede olmasın...

Benim umudum cennetten...

en son yazdığım mesaj bu kıza tesadüfen yolda gördüm yanına gittim konuştum ama yok dedi adını sordum söyledi facede araştırdım mesaj attım çiçek yolladım ne yapmalıyım bu mesaja cevap vermedi ve engellemedi ne yapmalıyım...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• bunları içinden gelerek yazdıysan ne mutlu sana bırak o üzülsün ..

bir yanda da şöyle bir durum var bir çok bayana faceten böyle mesajlar geliyor önemsemiyoruz .. niyetinin ciddi olduğunu daha farklı bir yolla anlatsan daha iyi olur

0|0
    0|0
    • Evet o anki duygularımı yazdım yolda gördüm çalıştığı hastenenin önünde bekledim sanal değil gercek

• anladım .. peki o senin onu beklelediğini gördü mü ? bir de kötü bir ihtimal olabilir belki görüştüğü biri vardır ondan cevap vermemişte olabilir

• evet beni hastenenin önünde bir kaç kere gördü bu mesajı yazmadan önce gelme diye mesaj yazmıştı..

Kızlar Ne Diyor 3

• güzel pes etme arkadaş cevap gelene kadar.

0|0
    0|0
  • UMUT ? bana kalan tek şey uğursuz günlerimde UMUT..

0|0
    0|0
  • tükür gitsin arkadasım yazık olacak benim gibi gencligine :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ısrar et kardeşim ne kaybedersin,ya kazanırsan,ihtimaller küçükde olsa AŞK denemeye değer...

0|0
    0|0
Yükleniyor...