Erkek arkadaşım sanki bugün ters davranıyor...

İyi akamlar, erkek arkadaşım bugün nedense hiç aramadı dayanamadım ben yazdım sonunda sordum evdemisin diye, yok dışardayım yazdı...hal hatır sordum gerçi cevap gelmedi :( soru işareti yaptım yine bişey gelmedi. Arkadaşlarıyla belki sohbet ediyor dicem ama öyle olsa yazıyor genelde, sohnbet ediyorum ben yazarım diye. Bilmiyorum belkide ben abartıyorum :) kendisi her gün çalışıyor yorgun oluyor bide bugün pazar hiç uykusunu alamadan çalışıyor ama bende üzülüyorum böyle yapınca.. sesini duymak istiyorum dedim sonra yazdı ne yapım şimdi bekleyimmi yoksa yazımmi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Vay arkadaş bir benim sevgilim böyle yapmıyor :( bence biraz rahat bırak. Fazla muhabbet tez ayrılık getirir demişler. Her gün konuşuyorsanız bugün konuşmasanız da olur. Hem birbirinizi özlersiniz daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • evt her gün konusuyoruz ama bgn konusmazsak tuhaf olur yaaa :) beklicem 1 saat falan sonra olmazsa aricam :D

• amin kardesim amin, Herkes mutlu olsun !

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne yaptığını bilmemen seni şu an çıldırtıyor olmalı. Evet ben olsam kesinlikle bir şekilde ne yaptığımı söylerdim. Ama belki şu an hiç müsait değildir. İçini ferah tut sadece bugün tavrı böyleyse

0|0
    0|0
    • onun huyunu biliyorum yani keyfsiz olunca sessiz olur halsiz pek konusmaz ama üzüldüm ben bilerek aramadim belki dinleniyordur diye birden disardayim diyor

• Cerrahi bir operasyonla kadınların bu huyunu aldırmak lazım.

0|0
    0|0
    • hahahaha süpersin :))

• hahahaha yapma be abi degerini bil bak seni ne kadar cok seviyor ve önemsiyor bu devirde dogru insani bulmak zor inan bana ve bu yüzden kiymetinizi bilin

• Kiymetini biliyorum lakin bazi konulari cok uzatiyor bazen.

• üstüne fazla düşme bu gidişatı olumsuz etkileyecektir tamam de geç mesaj atma arama ona muhtaç olmadığını göstermeye calış bu sefer o peşinde koşacaktır :)

0|0
    0|0
    • denicem tskler :)

• ö.değil :) iyi geceler ve basarılar diyim :)

• iyi geceler tsk ederim bende sana basarilar dilerim :)

• yaa kimbilir cocuga neler yaptın. rahat bırak kafasını dinlesin biraz:)

0|0
    0|0
    • hahaha hic bisey yapmadim bisey yapsam ok :))

• teşekkürküre gerek yok;) Allah nazarlardan korusun ikinizide. aşk sevgi güzel sey.sevenlerin önünde kimse duramaz

• amin amiiin :) evt haklisin insan sevince kimse duramaz önümüzde, hic bir güc ayriaramz Allah'dan baska

• Kesin başkası var onunla şuan kimbilir nasıl bir hatundur. Adamı rahat bırak az

0|0
    0|0
    • cok komiksin :D

• cok ama cok tsk ederim, Allah gönlüne göre versin :)

• Teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım bazen insan ne kadar sevsede aşıkta olsa yalnız kalmaya kafa dinlemeye ihtiyazcı vardır.Kötü düşünme biraz yalnız bırak o sana dönecektir.Böyle yaparak ilişkinizi zedelersin.

0|0
    0|0
    • üstüne gitmiyim dmi daha kötü olur, belkide cok yorgun ve keyfinde degildir

• evet üstüne gitme dediğin gibi yorgundur.

Yükleniyor...