Bakış açınıza ihtiyacım var lütfen

Erkek arkadaşımla 8 ay önce ayrıldık .Bana ilk olarak yılbaşında üzüldüğüne dair vicdanının rahatsız olduğuna dair mesaj attı .ben cevap yazmayınca bozzulduve geri dönüş yaptı .sonra farklı şehirlerde okuyorduk memlekete dönünce beni tam konuşmaya ikna etti derken yok amacım vicdanımı temizlemek gibi şeyler söyledi ve öylece kaldım .Ona karşı olan her şey bitti.Facemi her şeyimi kapattım .telefondada artık tek mesaj ını dair almak istemiyorum dedim.Şubatta olmuştu .Şimdi bana tekrar mesaj attı ..Normalde asla bir daha mesaj atıcağını düşünmemiştim .gururludur.ama ne yapmaya çalııyor..Armaızda cinsellik falan hiç bri şey yok . farklı şehirlrdeyizde .

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• tekrar seninle birlikte olmak istiyodur ama yalvarmış gibi görünmek istemiyodur cool olmaya çalışıyo bence

0|0
    0|0
    • cool luk pek kalmadı :))

• :))teşekkürler cevap için ama bende oda kalmadı ..her şey yolundayken akıl nerede onu merak ediyorum da bu aşamalara kadar geliyoruz

• ne demek..bişeyler kaybedilince anlaşılıyo demekki

Erkekler Ne Diyor 2

• ne yapmaya calıstıgını kim bilebilir ondan baska. ama egosunun incindiği kesin. dikat et kendine.sanırım saplantılı biri

0|0
    0|0
  • kolay unutulmuyor aşk bazen tükürdüğünü yalatıyor adama işte olay bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence tekrardan sevgili olsanız bile durumlar çalkantılı olur gibime geliyor. Onu düşünmemeye çalış ve ondan bağlarını kopart bence. En azından yapmaya çalış

0|0
    0|0
  • seni geri istiyo bence

0|0
    0|0
    • bu kadar zaman sonra mı ?

• hemen yuz verme,baya guvenilmicek seyler yapmis demek,biraz surunsun birak o senin pesinden kossun,ozaman amacini daha iyi anlrsin

• aldatma olmadı ama ona yakıştıramadım yaptığı şeyleri bekleniyordum ...ben tanıdığımı düşüdüğüm kişi değilmiş.bu arada çok teşkkür ederim dikkate alıp cevap yazdıın iiçin

• cocuk seni geri kazanmak istemis ama bunu acıkca söylememis

0|0
    0|0
  • Kaç dereceden cevaplayım ?

0|0
    0|0
    • 90 DERCE BİZİ HADDİMİZİ BİLDİRİR

Yükleniyor...