Squat yapıyorum ama ağrı yok?

Doğru yaptığıma eminim ama ağrı yok neden?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Agırlıgı arttır, indirirken yavas indir ve dip noktasında birkac saniye bekle, kaldırırken hızlı kaldır. kaldırırken omuzun ve kollarını kullanma, hareketi sadece bacakların yapsın. squat yapan kızlar minnostur, hadi bakalım kolay gelsin ^_^

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 5 kez oturup kalksam bile feci ağrım oluyor, sende olmuyorsa yanlış yapıyorsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kaslar alışıktır.

1|0
    0|0
  • Cok yavaş yap. Sayiyi arttir olmadi agirlik kullan

0|0
    0|0
    • 1ay

Arttırıyorum bugün 120 yapıcam ne kadar ağırlık kullanıyım

• 1ay

Belim düz dizlerim parmak ucunu geçmiyo üç kilo ağırlık var neyi yanlış

• 1ay

Sen bir videosubu izle 150 squattan snra 1 hafta baldir sancisi cekmiosan kesin yanlis bisey var

• ağırlık hep aynı ise ağrı olmaması çok normaldir

0|0
    0|0
  • ağırlıkla yap

1|0
    0|0
  • acı yoksa zafer yok dah a çok ağırlık daha çok tekrar daha çok set acı yoksa basarı yok unutma

1|0
    0|0
  • amatör mü yapıyorsun yoksa Prof mu duruma göre yapman gerekenler değişir

0|0
    0|0
    • 1ay

Normal işte

• 1ay

Önce doğru açıda yaptığından emin emin baş diz diz ve kalça aynı hizada olmalı (otururken tabi) amacın kalça ve bacak bölgesini zayıflatmak ve sıkılaşmak ise eline eline en fazla 7 8 kilo almalısın eğer kilo almak istiyorsan bu ağırlık her sette yükselmelidir spor salonunda çalışıyorsan eğer bu dediklerimi unut ve hocana danış vücut yapına göre nasıl çalışman gerektiğini gösterir sana

• Bisi olmaz

1|0
    0|0
  • Ağrı olması şart mı

0|0
    0|0
  • Döt zaten tassa demek

0|0
    0|0
  • agirlik yoksa agri olmamasi normal

0|0
    0|0
    • 1ay

Ağırlık olunca noluyo olmayınca noluyo farkı ne

• 1ay

yurumekle kosmanin arasindaki fark ne bilmem anlatabildimmi

• volüm azsa bu normal vücut alışır eğer sen tekrar sayılarını yükseltirsen ağrı olabilir tekrar sayılarını azaltırsan ağrı zor olur ağrı olunca kaslar gelişiyor diye birşey yok ağrı her zaman iyi değil çok normal bu sen ağırlıkla mı çalışıyorsun?

0|0
    0|0
  • kaldırdıgın agırlık yetersiz demektir calısıtıgın agırlıgı artır

0|0
    0|0
  • set sayılarını artır son setin son hareketini zorlanarak yapacak şekilde artır

0|0
    0|0
    • 1ay

Arttırıyorum 120 yapıcam bugün mesela

• fazla tekrar yapmıyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

Her gün yaparım bugün 120 yapıcam

• 1ay

tekrar sayısına takılma kendini sınırlama yapabildiğin kadar yap ama abartmada

• Demekki boşa kürek sallıyorsun, bence spor hocanla bir konuş
    No Pain No Pain

0|0
    0|0
  • Zorlamiyorsun ozman

0|0
    0|0
  • Agirligi artiriyor musun duzenli olarak?

1|0
    0|0
    • 1ay

Hayır uç kilo sadece

• 1ay

170 52

• 1ay

Bence biraz kilo alsan iyi olabilir. Iki eline 8er kilo dambil alarak 3set 15 tekrar yap. Cok asiri tekrar sayilarindan ziyade agirligi artirmaya odaklan. 3 4 gunde bir 1 kilo artir dambillari. Ben 70 kilo iken 70 kilo ile squat yapmistim Şu an o gücüm yok ama squatda agir girmek onemli. 100 120 ile yapanlar var profesyonel olmayanlardan bahsediyorum tabi ki ama sen bayan olarak dedigim kilolardan baslayip kademeli artirirsan kaslarini calistirirsin. Bir de zor ama yapabilirsen lunge yap ancak onu agirlik olmadan basla guclendikce 1er kilo artirirsin yine bacak ve kalca icin cok cok etkili bir hareket. Sadece tek hareketle gelisim olmaz lunge yap agriyi görürsun 😊😆

• Toton ufak mı?

0|0
    0|0
    • 1ay

Yani normal

• 1ay

Hmm bencede büyütmen lazım. Masajla büyütmeyi denedin mi?

• 1ay

Tatlım?

Kızlar Ne Diyor 5

• Doğru yapıyorum derken dizlerin parmak ucunu geçmemeli, dik durmalısın, popon arkaya çıkık olmalı (yaparken arkana pilates topu koyabilirsin) bunları da yaptığın halde yaparken zorlanmıyosan daha yavaş yap, set sayılarını arttır ve iki elin için de 2 kg ağırlık kullan bu da Zaman'la arttırılabilir

0|0
    0|0
    • 1ay

Arttırıyorum 120 yapıcam bugün ama ağırlık uç kilo toplam kullanıyorum ağrı hiç yok

• 1ay

O Zaman bacak ve kalça kasların güçlüdür

• Demekki kasın çalışmıyor

0|0
    0|0
  • ne zamandir

0|0
    0|0
  • Hamlığı atmışsın demek ki
    Veya tek squat yapıyosan o yüzden olmuyodur

1|0
    0|0