Facebook kullanmamanın ne gibi dezavantajları var ya da var mı?

Ben şahsen facebook kullanmıyorum ve kullanmayacağımda. Hiç kullanmadımda. Kullananlarada saygı duyuyor, fakat bu facebook çılgınlığını anlayamıyorum bir türlü :))) Ben protesto ediyorum. Var mı benim gibi kullanmayan ? Kullananlar, ne gibi avantajları var bunu kullanmanın ? Kullanmayanlar, kendinizi eksik hissediyor musunuz ? Yada bunun bir dezavantajını gördünüz mü ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bende protestoya katılmak istiyorum bence çok fazla awantajları yok sanki insanlar kendilerini birbirlerine sergiliyorlar yani bir gün biriyle ilişki yapıyorlar ne biliyim işte birde şu beğenme olayına sinir oluyorum işte biri söz yazıyor sonra diyor ki beğenmeyen kalmasın beğenenler hemen duwarınızdayım falan diyorlar bu ne şimdi birde işte erkekler güzel kızları hemen ekliyorlar tanışıyorlar kendilerini farklı tanıtıyorlar birde hack olayı war bir face kolayca hack yapılabiliyor yani sonra gitti bütün fotoğrafların ondan sonrada yandım yandım diye geziyorlar .. fake hesap açıyorlar falan yani ne biliyim çok saçma geliyor zaten sitede çoğu sewgilisi olan kızlar erkekler yok kız arkadaşım onu ekledi bunu ekledi onla konuşuyor bunla konuşuyor kapatmıyor diyor yani bence en iyisi hiç face açmıycan kafan rahat olacak ne güzel benimde yok kafam çok rahat :)

0|0
    0|0
  • hiç de boş hissetmiyorum kendimi asıl face olursa boş boş zaman geçiyor. ayrıyeten facesi olanlar ne mutlu, herkesin eline gelmişin geçmişin ellerine her yediğin halt geçiyor ve ömrünün sonuna kadar da ordan silsen de kayıt altında tutuluyor :D

aman aman uzak olsun benden istemem

0|0
    0|0
  • Kesinlikle dezavantajları daha fazla.Keşke hiç alışmasaydık.Protestonu kalben destekliorum:))

0|1
    0|0
  • gereksiz anlamsız ve boş tamamen vakit kaybı

0|0
    0|0
  • kullanmiyorum, kullandirtmiyorum, tum bilgiler ellerinde mazallah tum dostunuzu dusmaninizi sevdiginizi sevmediginizi hakkinizda gereken herseyi ogrenebilirler. etraf dogru olmayan insanlarla dolu...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tek bir Facebook üyeliği ile birden fazla sitede login olabilirsin (Grooveshark, 9gag, digg.com, vs.)

Çoğu sitede üyelik gerektirmeden yorum yazabilirsin (cnntürk, 9gag, vs.)

Bir ürünün varsa Facebook üzerinden etkili şekilde tanıtımını gerçekleştirebilirsin.

Yakınlarının daha önce bilmediğin yönleriyle tanıyabilirsin (Benim lise İngilizce hocamın 17-18 yaşındaki kızlara "oh ne güzelsin" diye yorum bırakan bir adam olduğunu öğrendim)

1|1
    1|1
  • ben de facebooku aşırı öven ve yeren insanları anlamıyorum. face'im var. sürekli arkada açık duruyor. ama insanlar ne amaçla kullanıyor anlamıyorum.

ruhsal halimi sözler ve şarkılarla paylaşıyorum

msn yerine chat amaçlı kullandığım oluyor

en çok da bisiklet gezilerimi ve fotolarımı paylaşmak için bir ortam oluyor

haliyle özel, iyi ya da kötü olan nedir bu facebookta anlamıyorum. Yoksa ben mi amacı dışında kullanıyorum bilemiyorum :)

1|1
    0|0
Yükleniyor...