Tolga Zengin bu saatten sonra Beşiktaş'da oynayabilir mi?

Fabri'nin bir kafa topunu ıska geçmek dışındaki performansı düşünülünce, bana bu ihtimal çok uzak geliyor. Şenol Güneş'in 'aman Tolga küsmesin' diye Tolga'yı ligde oynatacağını da sanmıyorum artık. Kupa maçlarında Elazığspor ayarı takımlara karşı kalede olabilir, çapı da o kadar zaten.

Beşiktaşlılar Cordoba'dan sonra ilk defa kaleci görüyor kalede. Rüştü'yü bile saymıyorum, bizde Fener'deki gibi oynamadı.

Fabri toplara refleks gösteriyor, karşı karşıya pozisyonda köşeye yollanan topları kurtarıyor, defansın arkasına atılan topları çıkıp alıyor (Bakınız Tolga'nın geçen sezon bizi Avrupa Ligi'nden elediği maçta yediğimiz goller), savunma sıkışınca güvenle topu kendisine yollayabiliyor ve vurduğu top ortasahaya kadar tıngır mıngır, zar zor gitmiyor, herif hakkaten kanatlara falan orta yapıyor.

İflah olmaz ağlağımız ne düşünüyordu acaba izlerken kendisini. 'Montsuz çocuk bulsam da adamlık taslasam' diye düşünüyor olabilir.

Güncellemeler:
Bu arada Marcelo'yu 600.000 euroya transfer eden Fikret Orman'a saygılar, Kendisinin selefi Tabata'ya 8 milyon euro veriyordu.

0|0
14

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...