Çok sevdiğiniz birisi var onun ailesi sizi biliyor

çok sevdığınız bırısı var onun ailesı sizi bılıyor sııznkıde onu ama o size süreklı sen becerıksızsın iş yapmazsın vs tarzda knşuyorr süreklıı... böyle bı durmda olsanız ne yapardınız ayrılırmıydınız yoksa onun istegı gıbı bırmı olmaya çalışırdınız ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ayrılmalısın küçüğüm. ya da onu utandırmalısın. utandırdıktan sonra ayrılmalısın.

1|0
    0|0
    • nerde utandıırm bılemdım kı aynı evde yaşasak iş guç yapım görsün dıycem ama öyle bır ortamımızda olamıyor:)

• saygılarr sevgiler efem.. grşmek dileğiyle iyi geceler:D

• saygılar bizden küçük hanım :) İyi geceler

Erkekler Ne Diyor 3

• böyle söylüyosa mutlaka bir başarızızlığını görmüştür.ama sen tam tersini düşünüyosan bunu göstermen lazım ya da işine gelmiyosa yol al dersin:)

0|0
    0|0
    • başarısız değilim yaa sadece bıraz rahat buyudum evde pek ş guc yaptırmaz annem oda bunları bıldığı için bana öyle dıyorrr :P

• dediğim gibi ozaman seni seviyorsa bunlarla beraber sevecek ama sende değişirsin korkmamahalleden bir arkadaşım yani bir kız 1 sene oldu evleneli o kızın çocukluğuna kadar tanırım hiç kimse onun evlilikte başarılı olacağına inanmazdı.ama gayet mutlu+bide kızı var

• aynen benım çevremde de var bu tarz insanlarr verdığın örenkdekı gıbı.. onun dışında kımse sen becerıksız demedi dıyen ima eden fılan da olmadı anlamdım gıttı valla :P

• o seni kabul edebiliyosa böyle kabul etmeli değiştirmeye çalışmamalı...

1|0
    0|0
    • HAKLISINNN hep böyle söyledımmm ama anlamıyor ayrıca becerıksız değilim ama o çoookk fazla aşırı hamarat ıstıyor:/

• ağalık yapmak istiyosa kendine boyun eğicek birini bulsun

• aynen yazdım şimdı kavga ettııkk burdan aldımm gazııı adamı terkettımm:D

• başkası olma kendin ol beceriksizsem kaybol de gider yap

dip not ben her soruya cevab veririm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevgiline tepkini gösterdin mi merak ediyorum? Ben senin yerinde olsam beceriksizsin diyen birine 5 dakika bile katlanmam. Kendine önem ver biraz hiç kimse seninle öyle konuşamaz.

0|0
    0|0
    • janım ben bıraz rahat buyudumm annem evde iş fılan pek yaptırmaz oda bunları bılıyor rahat olduğumu öyle soyluyor işte kaç kere söyledımm ben böyleyımm neymış onun eşi en ıyı yemeklerı yapmalıymış bılmem ne ömür törpusu valla yemekde yapıyorum işte ama sonuçta onunla aynı evde yaşmadık nerden bu kanıya vardıysa artıkkk anlamadım:P

• Hımm okuyomusun çalışıyomusun bilmiyorum ama evde vaktin varsa bol bol yemek yapmayı dene farklı tariflerle zor değil yaparsın :)

• yapıyorum zaten ama adama baklava börekde açsam fayDa etmezzz anlamazzz:D

Yükleniyor...