Nasıl ikna ederim ki pederi?

Salı günü arkadaşımın doğum günüydü biraz içkiyi fazla kaçırmışım polis çevirdi ceza yazdı hal den anlayan yokki işte babamda hemen araba nın anahtarını aldı her yere otobüsle gidiyorum varoşların arasında nasıl ikna ederim acaba babamı anahtarı geri almak için

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

• Merak etme siniri geçsin anahtarlari bir sabah odanin en bas kosesinde bulursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Irıspıya bak la baba parasıyla insanları küçük görüyo .

2|1
    0|0
  • Senin beynin kaç gram insanlara neden varoş diyorsun babana neden peder diyorsun.

Kadına şiddet için kahveden adam toplıcam şimdi.

1|1
    1|0
  • Sen kendin hak etmişsin, madem öyle taksiye binip dönseydin,sanmam baban affedeceğini,

0|1
    0|0
  • Otobüse binen varoşlar :) Baba arabasıyla gezen Medeni kız. Ve ortada büyük bir sıkıntı. Fikrimi söylemek gerekirse fiyasko..

1|1
    0|0
  • Ehliyette gitmiştir, arabayı ehliyetsiz mi kullanacaksın.

0|1
    0|0
  • Yolda laf atıyorlar, otobüste ne olaylar yaşanıyor falan diye anlat yaşadığın zorlukları. Bir daha yapmayacağına, bir kere hata ettiğine inandır babanı ve söz ver. Sonrasında da sözünün arkasında dur.

0|0
    1|1
  • bişey olmaz dayanamaz sana o iki sarıl tamamdır..ulan ablama ne sinir olurdum ben ya..

0|0
    1|0
  • Suların durulmasını bekle ve güvenini kazanmaya bak.

0|0
    0|0
  • Varoş var dediler geldik !

0|0
    0|0
  • merak ettim senin dedenin babası hiç mi varoş değildi veya hiçmi tarlada çalışmadı..sana basardım kalayı ama Allah var.Yasak etmiş birbirimizi aşağılamayı.umarım bir gün karşılaşırız seninle.

0|0
    0|0
  • sen bu kafayla o cezayı fazlasıyla hak etmişsin hiç kusura bakma dahada çok ceza yersin

1|1
    0|0
  • İlk önce o konuşma tarzını değiştir varoş nedir sanki İngiliz kraliyet ailesin densin insanları aşağılamaya hakkın yok bunu bil

0|0
    0|0
  • konuşma tarzın cok kırıcı ve kaba kücümseme kimseyi ayrıca babana peder diyemi hitap ediyorsn vay bunu eş diyen alan adamın halıne :)

0|0
    0|0
  • Varoşlarla takılmaya devam et kendi paran olunca gezersin arabayla

0|1
    0|0
  • bu varoşlar kelimesini otobüste kur o zaman araca ihtiyacın kalmaz

0|0
    0|0
  • seni fatmagül yapmasın vaaroşlar dikkat et otobüste

0|0
    0|0
  • valla alkollü araç kullanırken yakalananın ehliyetini alıyorlar benim bildiğim. sen anahtar manahtar diyorsun da biraz üfürüyor musun ne ?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• varoşlar derken? baban iyi yapmış

1|0
    1|0
  • hangi diziden fırladın

1|0
    1|0
  • varoşların arasında derken?otobüse binince sende öyle oldun yalnız

0|1
    0|0