Hep herkesle dalga geçtim ama acının ne olduğunu öğrendim

aşk aşık olma gibi şeylere inanmıyordum biriyle sadece vakit geçirmek boş durmamak için birlikte oluyordum çok kişinin canını yaktım beni sevenin değerini bilmedim ayrıca dalga geçtim onları kullandım kısacası .Şu an yaşadıklarımdan sonra çok pişman oldum ben birisine aşık oldum gördüm içimden bir şeyler uçuşuyormuş gibi oluyor başta konuşuyorduk güzel olcak bu iş dedim oldu gibi de ama şu an benden arkadan vermemi istiyor ne yapmalıyım ben

Güncellemeler:
şu an konuşmuyorum ama gördüm mü bir değişik oluyorum
vermezsem konuşmayacak ama iyisi bu gibi

0|1
11|30

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de Bazılarının Canını Çok Yaktım Aynı Senin Gibi Düşünürdüm Ve Aralarından Birisi Bana Şu Sözü Söylemişti " Sende Benim Seni Sevdiğim Gibi Birisini Sev Ona da Kavuşamazsın İnş Demişti " Ve Ben 5 Sene Birisini Sevdim Ne Oldu Tabiki Kavuşamadım İntihar Etmek Bile Aklıma Gelmedi Değil O Yüzden Anladım Ki Kimsenin Kalbini Kırmaya Kimsenin Ahını Almaya Gelmiyormuş Ve Hayatımı Yeni Yeni Düzene Sokuyorum...Senin İşine Gelince de Orası da Senin Namusuna Kalmış Bir Şey O Erkek Senden Onu İstiyorsa Demek Ki Senle Vakit Geçirmek İçin Bazı İhtiyaçlarını Gidermek İçin Birlikte

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Verince ne olacak? Önce rahatlayıp sonra da hakaret edip bırakacak...

En iyisi bırak, onun da içinde kalsın...

2|0
    0|0
  • Karma dedikleri şey bu olsa gerek...

Arka sizin, keyif sizin hanımefendi bize sormanın pek bir anlamı yok :)

1|1
    0|0
  • arkadan vermeni mi istiyor ?

çüşşşşşşşşşşşşş

ohaaaaaa yaniiiiiiiiii

ohaaaaaaa

tabiki verme sorduğun kabahat

nikahlı olsan bile HARAM

nikahsız olsan bile HARAM

6|1
    0|0
  • İnan varya ben bu yazdığının sonunda "benden arkadan vermemi istiyor ne yapmalıyım ben" böyle bir şey beklemiyordum, şoklardayım şuanda? :D

2|1
    0|0
  • verme sakın versende vermesende ayrılacak zaten sen vermiyon dişye ayrılıyorsa herzaman ayrılcaktır pişman olursun bu yanlışa düşme

3|2
    0|0
  • bu yaşa geldim o acıyı yaşamadım.

Akıllı adamım sanırım!

1|0
    0|0
  • verme bence

2|1
    0|0
  • konuşma yoksa arka gider :)

2|1
    0|0
  • oha anlamana sevindim :D ama o seni cinsel bir istekle istiyiyor sen asıksın verirsen cok büyük hayal kırıklıgına ugrayabılırsın

2|1
    0|0
  • bi süpriz ya önden ver hahaha :) işin şakası sen bakma ona . o ne öyle yok burdan yok şurdan öyle iş mi olur hiç . salla başını ver haydarı bence dayak istiyorr senin elemannn :D

1|1
    0|0
  • ne yaşatırsan onu yaşamadan ölmezsin diye bir laf var bildin mi ?

1|1
    0|0
  • Gün olur devran döner, horoz domalır tavuk gömer.

0|2
    1|0
  • Eros ramozotti link

0|0
    0|0
  • çok saçma vermezsen ne olcak ?

1|0
    0|0
  • İyi güzel yazmışsın sonda sıç*p batırmışsın. İyi olmuş acısı çıkar. Kan alır elalemin çocuğu bir tarafından.

0|1
    0|0
  • eskilerin intikamını alıyor sanırım havucun ince tarafıydı şimdi kalın yeri denk geldimi :)

0|1
    0|0
  • verince konuşacaksa yol ver gitsin onu sırf o yönden beraber olmak istiyo senle..

1|0
    0|0
  • verme konusmasın ozaman onun ıcın senınle konusuyorsa hıc konusmasın verırsende bırkere duramazsın daha o zevkı aldınmı secım senın ya vermeyeceksın kalbın acıcak ya da vereceksın popon acıyacak kuzum seım senın

0|0
    0|0
  • Beter oll...

0|1
    0|0
  • yaa o kadar acı g.tünden çıkacak demek ki.

0|1
    0|0
  • ben hala geçiyorum öğrenemedim

0|0
    0|0
  • yaşadıklarından sonra ver zaten öyle bir kızmışsın iki bu işler yabancı olmaz sana :)

0|0
    1|0
  • aynı şeyleri yaşadım, zor; yolun açık olsun

0|0
    0|0
  • yakında verirsin ondan sonra o çektirdiğin acıların hepsini bir anda yaşarsın :)

0|0
    0|0
  • Bence hepsinden özür dile 1 hafta full time ilişki yaşa hepsiyle teker teker :)

0|0
    1|0
  • neden vermiyosun gençsin eğlencene bak

0|0
    2|2
  • az daha zorlasan benim durumuma benziceksin. ama benim yaptıklarım gene rahmet okutur bana )

iyi olmuş.. ver kurtul

0|0
    1|0
  • Vermeyi mi düşünüyorsun ? Hata edersin.

2|1
    0|0
  • değer vermiyor sadece birliktelik için demekki sevseydi yapmazdı altına s*ctığın zaman yanında olmayacak o.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bunları yapacaksın tamam da..

ileride eşin,çocukların olacak senin?onların yüzüne bakabilecek misin

değersiz biri için harcayaksın kendini..

karpuz alırken bile insanlar eli yüzü çizik olanı istemiyor,sakın yenik düşme içindeki sapkın düşünceye

ateşe elini uzatırsan yanarsın,az veya çok,bu kadar basit

kökten bitir onunla ilişkini,seni sevmiyor..

3|2
    0|0
  • sakın ! on hatayı yapma yoksa iki gün sonra da bu sayfa da pişman napsam geri döner diye sorular sorabilirsin!1

1|1
    0|0
  • sevdiğim erkek bana bunu söylese o dakka biterdi.

2|1
    0|0
  • Sakın ha! Kullanıp atar seni sonra ne arkasıyla ne önüyle bakar yüzüne

2|1
    0|0
  • evet en iyisi uzak durmak çünkü o seni sevmiyor sadece gönül eğlendirmek istiyor ve daha kötüsünü yapmak istiyor. umarım bu şeyden ders almış ve pişman olmuşsundur. neyse dediğim gibi ondan uzak dur yoksa pişman olan sen olacaksın

1|1
    0|0
  • yok bebeğim yapma sakın öyle bişey gider adını çıkarır mazallah bide bu açıdan düşün

2|0
    0|1
  • sende bu kafa olduktan sonra sana ne yapsalar yeridir.

1|1
    0|0
  • geçmişte öyle insanları kırdığın için karşına çıka çıka bir p*ç çıkmış haketmişsin.

0|1
    0|0
  • Hm guzel senaryo

0|1
    0|0
  • Ilahi adalet :)

1|2
    0|0
    • Kötü kızlara iyi davranıcam bundan sonra güncellemeye bak ağlıyan bebek memeyi zor bulurken :( adalet hala yok.

• Yazına kendımı kaptırmıştım ki son cümlen hönkk oturdu. Arkadan vermenı mı ıstıyor kız mı ıstıyor anlamadım.. sen kızmısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...