Johan Elmander kendi milli takımında gol attı sizce Elmander gitmeli mi kalmalı mı ?

bence elmander kalmalı gitmemeli çok iyi kaliteli forvet gitmesi hata olur.

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kaliteli forvet,gitmesi hata olur ama kadroya almamak daha büyük hata

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Elmander gibi Profosyenel ,yedek kaldığında sorun çıkartmayan bir oyuncu bulmak çok zor ben aslında yedek olarak Baros´un kalmasını çok isterdim ama o yedek kaldığında sorun çıkartıyor Elmander mutlaka kalmalı

0|1
    0|0
  • İyi oyuncu ama oynama şansı bulamıyor forvet çokluğundan.Gitse daha iyi bence.

0|0
    0|0
  • Elmander kaliteli bir forvet harbiden ama Drogba ve Burak ikilisi garanti. Forvet hattında bir yabancıya daha ihtiyaç yok, yedek olarak bir kaç yerli oyuncu transfer edilirse o bölge yeterli kalacaktır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • milli takımda gol atınca takımda kalacak diye birşey yok

0|1
    0|0
  • Tamam gitmesin ama kimi kesecek? Burağı mı Drogbayı mı? Yani forma bulması zor.

0|0
    0|0
  • Gelsin Konyaspor'un işine yarar :D

0|0
    0|0
  • 30 u geçti sanırım, bundan sonra oynamazsa performansı hızla düşer. gitmesi daha hayırlı olur hem yabancı sınırı var hem de o bölgede çok oyuncu var.

0|1
    0|0
  • Elmander milli takımında oldukça iyi bir futbolcu aslında gs formasıylada oldukça iyi bir sakatlık yüzünden dengeler bozulabilir kalmalı.

0|1
    0|0
  • :D lol

0|0
    0|0
  • Çok iyi bi' forvet olup son vuruşlarını beğendiğimi daha önceki cevaplarımda dile getirmiştim..

0|1
    0|0
  • bi yandan gitsin diyorum ama ilk geldiğinde attıgı goller bızı kurtardıgı durumlar bu seneki şampiyonlukta bile cok byuk payı var yarı sezonu sakat geçirsede performansı iyi kararsızım

0|0
    0|0
  • Çok söyledim Elmander ve Drogba ikilisi bir denenmeli ikiside tecrübeli ve teknik adamlar daha fazla şans verilmeli Elmander e sadece gol gözüyle bakmamak gerek adam sahada olduğunda koşuyor birşeyler yapıyor ama formunu yakalaması gerek

0|0
    0|0
  • yabancı kontenjanı olmasa dursun ama mecbur gidecek

0|1
    0|0
  • burak drogba umut varken elmander tribünde oturmak istemiyorsa gitmeli

0|0
    0|0
  • kalması hata gıtmelı

0|0
    0|0
  • drogba varken kalması hata

0|0
    0|0
  • kalsın ya bir halta yaramıyo ben Fenerliyim bu arada

0|0
    0|0
  • gidecek cok büyük ihtimal. en kötü tribünde oturur yani

0|0
    0|0
  • gitmeli, gs yabancı sayısı çok arttı. burağı da satsınlar bence. sırtı kaleye dönük forvet mi olur.

0|0
    0|1
  • bencede kalsın lazım olur

0|0
    0|0
  • bu adam yetenekli yabancı sınırı kaldırılmalı

0|0
    0|0
  • bi gole sebep kalmalımı diyorsun senin ben ta...nöronlarına kadar seveyim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...