Spor yapan arkadaşlar bir bakabilir mi?

Spor yapan arkadaşlar bir bakabilir mi? 2 senedir fıtnessla ugrasıyorum ama tabi ara verdiğim 3-4 aylarda oldu ama düzenli olarak 6 şar ay falan gittim neyse açıkcası ne toz kullandım ne başka birşey böyle olunca haliyle yap yap eri olayı oldu. Yeni bir salonda başladım hocayla özel olarak antremanlara giriyorum sımdı vucuduma uygun programları yapmaya başladım yani bilinçli oldu sorum şu bana kas yapın cok iyi vucudunun biraz kilo alması lazım güçsüzsün dedi ki hakkaten öyle vucud olarak kilom pek yok ve hacim almam için karbonhidrat tozu almamı söylüyor. Sizce kullanmalı mıyım zarar verir mi bana? Kendisi satmıyor bu arada hani satıcı değil kullanmamı istiyor ama?

Güncellemeler:
1ay gncl
1ay mlöşi.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Supplementler ilac degil ek besin takviyesidir yani antrenman sonrasi kas yikimini onlemen ve gunluk protein acigini kapatman kaslarinin gelismesi ve performansinin yuksek olmasi icin dogal besin takviyelerinden kullanabilirsin fakat karbonhidrat tozunu onermem senin yaglanman degil vucut formunu iyilestirmen lazim antrenmandan verim almak icin antrenman sonrasi bir whey protein tozu ve gun icinde et tavuk balik yumurta peynir yogurt sut akljna ne kadar protein icerikli besin geliyorsa tuketmelisin %80 hayvansan %20 bitkisel soya proteini almalisin anladigim kadariyla ektomorf vucut tipine sahipsin geceleri yatmadan once casein almanda faydali olacaktir casein kana en gec karisan protein turudur uykuda kaslarinin gelismesine yardimci olur ve hacim kazanabilirsin extra karbonhidrata ihtiyacin yok glikojen depolarini doldurmak icin ve enerji icin antrenman oncesi karbonhidrat ve kafein tuket bu kadar

0|1
    0|0
    • 1ay

Cok teşekkürler karbonhidrat kötü mü

• 1ay

sorularım var özelden yazsam olur mu

• 1ay

Sorabilirsin

En İyi Erkek Görüşü

• Ne karbonhidrat tozunun ne de protein tozunun zararı yoktur. Zararını kanıtlayan ne bir araştırma ne de bir makale vardır. Kıçı kırık 3-4 dalı olmadığı halde konuşan doktorların ağzına bakmayın kardeşim. Hocan öneriyorsa kullan. Karbonhidrat tozu dediğin şeyin en az %75'i karbonhidrat, kalanının bir kısmı protein tozu ve vitaminlerden oluşuyor. Destek ürünü. Normal yemeğini ve üstüne tozları kullan.

0|1
    0|0
    • 1ay

peki aşırı şişkinlik yapar mı yüzde falan? benim yüzde kilo varda vucutta pek yok ondan korkuyorum hocam ya?

• 1ay

Siz bunları yan etkiye sahip ilaç falan mı sanıyorsunuz anlamıyorum. Hiçbir şey yapmaz. Sadece destek ürünü olduğu için içmesi biraz zordur, tadı hafif kötüdür. O yüzden kendi programına aykırı olmayan tatlandırıcını bulup kombine edeceksin. Aklına gelebilecek bütün yan etkileri unut. Mesela bir yanda 100 gram tavuk var, diğer yanda 30 gram protein tozu. Tabi tavuğu ye. Ama o an tavuk bulamıyorsun, üşeniyorsun ya da yok işte imkan, tozu içip yoluna devam ediyorsun. Bebekler mama yiyor onlar ilaç değilse bu da değil.

• 1ay

hocam peki işte dediğim olay mesela şişirme olayı yani yüzde mi etkili vucutta mı etkili olur bir anda yüzü şişirmesinden korkuyorum da?

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır kullanmamanı tavsiye ediyorum. Doğal yollar varken vücuduna öyle şeyler asılamana gerek yok ki karbonhidrat tozu ile alacağın kilo senin kendi emeğimle alacağın kilo gibi olmaz. Ayrıca spor ilede kilo alınıyor bende spora gidiyorum ve sporla kilo alan çok insan gördüm orda. Kullanmamak dan yanayım 😊😊😊 ye ye yemek en güzel sey iste😋😋

0|1
    0|0
    • 1ay

ya benım vucudum aşır zayıf degil ama zayıf genede işte kas kütlesi az öyle diyeyim o yüzden onu arttırmam lazım ki tam sporcu moduna girebilieyim de işte

• 1ay

Yani arttırmak için karbonhidrat tozu sart değil yavaş olur evet ama yinede sen bilirsin

• 1ay

kaslı cocuk olsam :D

• Kullanma.. Beslenmeyle halledersin bunu. Kardeşim de şu anda hacim almaya kas yapmaya çalışıyor, öğünleri genelde büyük porsiyon et ve pilav oluyor :) içtiği shake falan da var ama bence içmemek daha iyi, onun da zararları var. Bu arada 2 yıldır düzenli yapıyor o..
    Böyle tozlardan falan uzak dur derim, beslenmeyle halledersin.

0|1
    0|0
    • 1ay

shake dediğin şey protein tozlu değil mi zaten?

• 1ay

Arada oluyor ama fazla değil öyle bir kaç tane sırtında omzunda çıkıyor.

• 1ay

he o bende şimdiden var zaten cok su içmek lazım onun için.

• Benim bildigim o ilerleyen seviyelerde kullanilmali yani oncelikle beslenmene dikkat etmelisin. Ben takviye almadan kilo aldim gayette. Hacim icin max agirlik az tekrar biliyorsundur zaten. Az agirlik cok tekrar sisirmez

0|1
    0|0
    • 1ay

ama kilo kas kütlesi olarak biraz zayıf işte vucudum beslenmemi cok iyi yapamıyorum okul vs saatler sıkıntılıda biraz

• 1ay

O zaman bilemeyecegim ama duuzgun beslenmeyip toza abanmak nasil olur bilemedim acikcasi

• 1ay

teşekkür ederim..

• o tür şeyler zararlı diye okumuştum bence kullanma

0|1
    0|0
    • 1ay

öyle diyen var ama kullananlarda sıkıntı yok

• 1ay

benım beslenme şeklimle cok zor böyle bir yıldır cok yordum vucudu ve sadece biraz aldım oda eridi biraz hacim almam lazım vucudum kaldırır omuzlarım falan geniş yani o tvdeki adamların vuudu var aslında ama işte kas ve kilo lazım alırsam on numara olur oda malesef takviye almadan olmuyor

• 1ay

hm anladm. o zaman kullananlarla iyice konuş fikir al aklına yatarsa kullan

• Karbonhidrat tozu alacağına yemek ye Orkuncum ya çok şanslısın keşke benim de kilo almam gerekse 😄

0|1
    0|0
    • 1ay

Kimsin :D

• 1ay

biraz tahmin ediyorum aslında ama sen söylemediğin için bende söylemiyorum. ayrıca estağfurullah kendı çapında yaşayan biriyim , sözlerin için teşekkürler

• 1ay

Rica ederim.. Kendi çapımda :)

Erkekler Ne Diyor 5

• cdn.supplementler.com/.../...ner_5000_gr_7230.jpeg 6 7 kilo aldım bıraz sıkıntı cektım sanırım zorladım karacıgerı ama bır sorun yok

0|1
    0|0
    • 1ay

peki zararları oldu mu hocam? yüzü şişiriyor mu ya benim vucutta kilo yok ama yüzde var biraz iyice şişir mi mesela hani etkisi nedir?

• 1ay

eyvallah hocam teşekkür ederimmm

• 1ay

rica ederım kardesım ne demek

• hocan ne soyluyorsa yap adamin vardir bildigi birsey zararli olsa soylemez sana bnde 8 ay gittim su 1 aydir gitmiyorm ara verdm yine baslicam 💪👍

0|1
    0|0
    • 1ay

kullandın mı peki knk sende böyle şeyler?

• 1ay

knka bn kullancam bcaa ile protein tozu sende kullan bence

• 1ay

bca da önerdi hoca ama sonrasında bakarız duruma dedi bende kullanırımda dozları düşük olurişte vs hocaya derim

• Sakım kullanma. Ben kullandım 3 sene bıraktım sporu şu an vücut halimi görsen isyan edersin. Sakın alma sakın

0|1
    0|0
    • 1ay

Hocama ne diyim peki bca falan da alman lazım vs diyo falan?

• 1ay

Çok fazla kilo almaz sadece kendisine dengeler. O tozdan da alsan aynı kiloyu yapar yüzüne değişen birşey olmaz yani

• 1ay

Özelden konusalım mı, hocam

• Gainer al karbonhidrat tozu yerine

0|1
    0|0
  • karbonhidrat tozu gereksız Gainer kullanmalısın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...