• Sor
  • Bence

Whatsappta son görülme saati ve tarihi

arkadaşlar whatsappta son görülme saati var ya hani. mesela atıyorum bugün en son 18.00da görülmüş. acaba bu saat bana bakma saatimi hani yani benim... Daha Fazla

En İyi Görüş

• kişi 18:00 da en son görüldü yazıyorsa o kişi o saatte ya bakıp cıkmıstır yda 17:00 dan o saatede konusmus olabılır. son görulme demek son cıktıgı andır.( GENELDİR SENLE ALAKASI YOKTUR)ayrıca çevrim içi yazdıgı o anda ıse aktif yanışu anprogram acık konsmaktadır.senle yıne alakası yoktur geneldır.Her hangı bırısıyle konusyordur.

Erkekler Ne Diyor 3

• o saatt onun whatsappa girmiş olduğu saat belki başkasıyla konuşmaya girmiştir belki seni görmeye girmiştir bilemessin .çevrim içi yazısııda whatsappata biiyle konuşuyorsa veya whatsapı açıtysa herkese çevrimiçi görünür.

• en son attığı mesaj saati

Kızlar Ne Diyor 1

• Genel olarak WhatsApp'e girdiği saati gösterir. Senin pencerende son saatini göstermesi için Last Seen özelliğinin kapalı olması gerek.

• Last Seen özelliği ne ki ? hangimizde kapalı olması gerekir :D ben onun benim pencereme baktığı saatleri bilmek istiyorum :(

• Senin pencerene baksa bile göremezsin ki öyle bir şeyi.

Last Seen son görülme saatidir. Bu özelliği kapattığın an karşındaki senin son görülme tarihini göremez. Ancak, birisine bir şeyler yazıp; ardından menü tuşuna basarsan karşındaki de o an online ise senin son görülme saatini görür. Sonra başka bir pencereye geldiğinde de o ileti silinir.

Görselle sunmadan anlamanı beklemiyorum da, kısaca yok öyle bir özellik diyelim.

Yükleniyor...