Napoli 2 - Beşiktaş 3 Düşünceleriniz?

#TebriklerBeşiktaş

Ne Maçtı Ama? Hakeme Rağmen Beşiktaş Hak Ettiği Galibiyeti Adriano (1) Ve Aboubakar (2) Golleriyle Deplasmanda 3-2 Kazanmasını Bildi. Maçın Kahramanı Şüphesiz Kalecimiz Fabricio'ydu Gol Orucunu Bozan Aboubakar İse Adete Sessizliği Bozdu Attığı 2 Golle Beşiktaş'a Galibiyeti Getirdi Penaltı Golünü Hediye Eden Caner Erkin İse Kendisini Attırdığı 3 Golle Affettirmesini Bildi
Maç Hakkında Yorumlarınız Nedir?
Napoli 2 - Beşiktaş 3 Düşünceleriniz ?

0|3
10|29

En İyi Kız Görüşü

• Efsane bir maçtı ⚽⚽⚽

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Turk takımının böyle bir deplasmanda rahat bir oyunla, elini kolunu sallayarak 3 puanı alıp gelmesi diye bir şey çok ama çok zor.
    Başta kaleci harika bir maç çıkarmak zorunda.
    tüm takım savunmaya dönük üst düzey mücadele etmeli.
    Tabii forvet hattı da bulduğu an golünü atmalı.
    ehh biraz da şans lazım tabii.
    Bugün bu maçta bunların hepsi oldu ve Turk futbol tarihinde iz bırakan maçlardan biri daha yaşandı.

Avrupada 18 mac , 3 buçuk senedir sahasında yenilmeyen Napoli yoktur , Beşiktaş la oynamayan Napoli vardır

Beşiktaş Bey diyeceksiniz

0|6
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 28

• Beşiktaşlıyım, maçtan ve skordan kesinlikle memnunum. İtalya Ligi'nde şampiyonluğa oynayan bir takıma karşı 3 gol atıp galibiyet almak öyle her takımın harcı değil.

Lakin hakeme organize biçimde sataşılmasını anlamıyorum. Penaltı kararları doğruydu, adam ne yaptı da bu kadar tepki alıyor cidden anlamıyorum.

Mesela bana sorarsan Necip'e kart vermesi gerekirken iki kere vermedi örneğin.

Her hakem hata yapabilir, ki bu adamın bizi yakan bir hatası da yoktu.

Hakeme sataşacağınıza ceza sahasında yok yere rakibe sarılıp penaltı yapan Caner'e sallayın.

1|2
    0|4
    • 1ay

canerin pozisyonunun uzaktan yakından penaltıyla alakası yok. o penaltı gol olsaydı maçın rengi değişirdi nasıl yakan hatası yok. yapmayın...

• 1ay

@Maldini22 Nasıl alakası yok lan? Ne zamandan beri hava topunda rakibe sarılmak faul değil? Sanıyor musun ki faul olması için oyuncuyu illa aktif olarak iteklemek falan lazım geliyor?

Adam penaltıyı verirken bile açıp biçimde 'Sarıldın' diye gösterdi zaten.

Caner sarılınca herif de dönmeye çalıştı, sonra müdahaleye karşı kendini bırakıp penaltı aldı.

Şu mına kodumun futbolunda şu tip aptallıkları bir bizim takımlar yapıyor, taraftar da hiç rahatsız olmayıp bir de haksızlık olarak görüyor verilen faulü. Niye? Çünkü ligde 'Oyuncuyu çekmedi yaa' gibi bir tavırla faul falan vermiyorlar buna, illa yukarı zıplamasını ve dengesinin bozulmasını istiyorlar.

• 1ay

Ligde hangi durumlarda faul, penaltı verilir diye düşünerek yorum yapmıyoruz. O kadar sığ değilim. Bence faul da penaltı da yok, sen var diyorsan diyebilirsin. Az çok biz de anlıyoruz futboldan. Yıllardır futbol izliyorum oynuyorum. Neyse iyi geceler tartışmak istemem.

• Naif 2 penaltıya rağmen napoliyi kendi evlerinde devirdik. Hiç kimse boşuna kıskanmasin tebrik etmeyi öğrenin.

0|2
    0|0
  • Beşiktaşı tebrik ederim

0|2
    0|0
  • mükemmel sonuç..
    Tebrikler Karakartal..

0|2
    0|0
  • Beşiktaşım Oleeeeeee oooooo olee olee olee:/

0|2
    0|0
  • :) yer siyah gök beyaz.
    güzel bir gece güzel bir gün
    darısı Fenerbahçemizin başına inş.

0|1
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak gurur duydum.. maçı izledim en az gs maçı kadar heyecanlandım.. böyle bir hakeme saçma 2 penaltıya rağmen beşiktaş galip geldi.. tebrik ediyorum :)

0|2
    0|0
  • Helal olsun Galatasaraylıyım, görünce sevindim

0|2
    0|0
  • Bir fenerli olarak tebrik ederim. Başarılarımızın artması dileğiyle...

0|3
    0|0
  • #tebriklerBeşiktaş dilerim kupayı kaldırır (F♥B)

0|2
    1|0
  • Tebrik ederm bjk ı. şaşırttı sonuç büyük avantaj da gruptan çıkmak için

0|2
    0|0
  • fenerbahceli olarak yurtdisinda bizi temsil eden besiktasi kutlarim...

0|1
    0|0
  • Helal olsun. bir galatasarayli olarak cok sevindim. yurt disinda oynarken takimlarimiz ayrim yapmam asla. ama yenilseydilerde dalgami gecerdim😀 sonucta futbolda bir eglence sonucta.

0|3
    0|0
  • koy duk mu :)))

0|1
    0|0
  • Ne koyduk be. Sesim kısıldı :)

0|1
    0|0
  • biraz şans yardım etti beşiktaşa
    ama puan kazanmasına sevindim

0|0
    0|0
  • Helal

0|1
    0|0
  • aboubakar şaşırttı bizleri bugün baya iyiydi bir fenerbahçeli olarak sevindim kazanmasına beşiktaşın darısı bizlere yarın

0|2
    0|0
  • kiev'i elimizden kacırmayacaktır ordan 2 puanı bırakmasak bittiydi bu işte artık bir 3 puan lazım kimden alırsak farketmez napoliden almamız da ayrı güzel oldu

0|1
    0|0
  • O RUS bu hakem sayesinde koydukk

0|2
    0|0
  • Tebrikler Beşiktaş

0|1
    0|0
  • sevinçliyiz

0|0
    0|0
  • Şansızlık napoli için kanka bence

0|0
    0|1
  • Tebrikler

0|0
    0|0
  • Adam bjk

0|0
    0|0
  • bu maç yüzünden yatamadm o kadar ki bagiriyodular dısarda. d

0|0
    0|0
  • Ezilerek yendi. Adamlar ilk yarı sahadan sildi. Şansa alınan bir maçtı. Papaz her zaman pilav yemez. Futbolda adalet olsaydı napolinindi maç. Zaten maç istatiklerine bakan biri bunu anlar.

0|1
    2|10
    • 1ay

Napoli Beşiktaş'dan çok üst düzey bir takım. Ne bekliyordun? Kendi sahasına hapsedip top mu göstermeyecekti Napoli'ye?

• 1ay

Amca sonunda fenerli olduğunu kabul etmişsin niye inkar ediyordun takımının şu an ki halinden utanıyor musun? Dün nasıl rezil oldunuz ama :D? Adamlar ekstra hiç bişey yapmadı united gibi oynasaydı daha farklı olucaktı emin ol. Son 30 dk oynamadılar bile :D İstanbul'da ki maçta olay olmasın diye, 4-0 dan sonra rölantiye aldılar.
      İstanbul'da ki maçta 4 golle kalmayacaklar, haberiniz olsun.
      İddia severlere şimdiden söyleyim, o maça 7+ oynasınlar :D

• 1ay

Bonus: Beşiktaş'ın deplasmanda Manu galibiyeti 😎https://youtu. be/P-ErW9oA1Rw

• Napoli ezer diyenler ezildimi onu deyin bana

0|4
    0|0
Yükleniyor...