Haftada bir gün buluşmak normal mi?

Erkek arkadaşım çalışıyor, çok yoğun alıyor sabah dükkan açıyor altı gibi eve gidiyor on buçuk gibi yatıyor. Bu ara daha bir yoğun. İki haftada bir izin yapıyor bir gün. Genelde her izin günü buluşuyoruz hafta içide bir akşam çıkıyoruz. Ama ne biliyim benim okulum olduğu için daha çok zamanım kalıyor daha çok görüşmek istiyorum ondanda bekliyorum ama düşününce boş zamanlarının %80ini bana ayırıyor arkadaşlarından falan önce. Sizce haftada bir buluşmak normal mi ?

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

• bence bu doğal bi durum benimde kız aradaşımında okulu var bizde sadece haftasonları buluşabiliyoruz. ayrıca müsait olmadığımız haftasonları oluca 2 hafa boyunca görüşemiyorz. normal bişey yani bu bide onun yerine koy kendini empati yap

1|0
    0|0
    • ben hak vermiyor değilim ama etrafımda olmadıgı icin size sordum aramızda da böyle bulusan var mı diye. yoksa gözden ırak gönülden ırak mı diye. ayda 4 kez cok az sanki böyle söyleyince.

• Sevindim yalnız olmadıgıma :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Haftada 1 buluşmak güzel aslında. Ama ara sıra sen onun calıştıgı yere yemek paydoslarında 10 dakkalık konuşmalısın. yoksa ilişki kötü gider.

0|0
    0|0
  • Normaldir .

0|0
    0|0
  • Hafta bir kez buluşmak çok normal hem birbirinizi özlersiniz.

0|0
    0|0
  • anormal

0|0
    0|0
  • ben haftada neredeyse 5 gün filan görüşüyorum sonra hep sıkıntı çıkıyo en iyisi sizinki normal bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evlerimiz yakın olmasına rağmen haftada bir buluşurduk. Sık sık görüşmenin iyi olacağını düşünmüyorum. Biraz birbirinizi özlemeye fırsat verin.

0|0
    0|0
  • Bence en saglıklısı. Çok sık görüşmek iyi değil herşeyi sindire sindire yaşamak lazım..

0|0
    0|0
  • ohooo mıllet 2 ayda bır bulusuyor normal tabıkı hergun bulusmak zaten ınsanı sıkar

0|0
    0|0
  • evet normal

0|0
    0|0
  • Normal yada değil. Mecbursunuz sevgilinin zamanı yok sonuçta.

0|0
    0|0
  • aynıı benım durumum benım sevgılımde boyle tum gun iş haftanın 6 gunu iş...her nekadar gerı kalan kısmını bana ayrsada bu cok sorun oluyor.aslında olmaması gerek ama ınsan ılgı beklıor herkes sevgılısıyle cıkarken ben tek takılıyorum.abartıyosun dıyenler olabılrı ama bundan kaynaklanan sorunlar bızamn sonra cıg gbı buyuyor bugun bu yuzden ayrılmaya karr verdım cunku bu boyle gıdecek daha sevgılıyken boyle evlıyken dusunemıyorum eve gelmez

0|0
    0|0
    • benim erkek arkadasım kısın böyle. kısın cıkmayı sevmiyor yapacak bisey yok cünkü sinema cafe o kadar. ikimizde islerimize odaklanalım diyor kısın yaz icin hep planları. seninki kötüymüs ama ben ayrılmam bunun icin bulustugumuzda o sıcaklıgı hissettiriyor cünkü :)

Yükleniyor...