Hakeme rağmen deplasmanda napoliyi yenen beşiktaş tebriği hak etmedimi?

Rus hakem Verdiği iki boş penaltıya rağmen napoliyi kazandıramadı. Rusları sevmezdim boşuna değilmiş. Tebrikler Beşiktaş

Güncellemeler:
1ay Eksikleri söyleyince başarıya gölge mi düşürürüm sandın bu takım 18 maçtır avrupada sahasında yenilmedi sahadaki hamsik callejon kaç milyon eder haberin var mı. Sonuca üzüldünmü sevindinmi onu de

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 18 maçtır Avrupa maçlarında kendi sahası olan San Paolo stadında yenilmeyen Napoli yoktur, Beşiktaş ile oynamayan Napoli vardır!!! SİNYOR BEŞİKTAŞ DİYECEKSİNİZ !!!

Şenol Güneş: 'Belki de Aboubakar gol için bu maçı bekliyordur' (Napoli maçı basın toplantısı)

Hakeme rağmen kazanan Beşiktaş büyüksün. Ruslar, İtalyanlar haddini bilecek bu takımdan bir kez daha gurur duydum

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Napoli'de çok önemli eksikler vardı.
    Arkadiusz Milik, Omar El Kaddouri ve Raul Albiol gibi en önemli 3 oyuncuları olmasada, Marek Hamsik sakatlıktan yeni dönmüş ve hazır olmasada, herşeye rağmen büyük bir başarıdır bu.
    Tebrikler Beşiktaş

1|2
    0|5
    • 1ay

Bizde de Oğuzhan eksik. Aboubakar ise bu aksama kadar form da değildi. Gökhan Gönül de takıma henüz adepte olamadı. Onu geçtim sahada ki ilk 11 gerçek 11 imiz değildi. Talisca, Gökhan inler falan yoktu mesela. Neciple Tolgay la falan yendik. Hadi artık kıskanma tebrik et :))

• Maç bitti mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kesinlikle hakette tebrikler. Favoriler her zaman kaznamıyor bugün bunu tekrar gördük 2. penaltının penaltıyla alakası yok Beşiktaş hakemide yenmiştir bugün, bu grup karıştı :)

0|4
    0|0
  • Beşiktaşee napolitoye geçirenko bu sonuca üzülenkolara laps laps ehe Beşiktaşım Oleeee:/

0|1
    0|0
  • tebrikler beşiktaş

0|0
    0|0
  • İkisi de doğru penaltıydı. Beşiktaşın attığı 3. gole ofsayt değil diyen gitsin kumda oynasın

0|1
    0|4
    • 1ay

İkinciye penaltı diyorsan nefes bile alma doğru söyle sonuca üzüldünmü :D

• 1ay

Kesin bunu yazan fenerlidir. La asıl siz kumda oynayın daha alanya yı yenemiyolar

• 1ay

Bu kıskanci da alın buradan

Yükleniyor...