Mac nasil geciyor sizce?

Bence Besiktas iyi oynuyor. Napoli biraz daha fazla geliyor Besiktas kalesine ama Besiktas'in orta sahasi bugun gununde, belli. Napoli cok zorlayamiyor Besiktas'i.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• <3 Beşiktaş <3 kazansın

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• 18 maçtır Avrupa maçlarında kendi sahası olan San Paolo stadında yenilmeyen Napoli yoktur, Beşiktaş ile oynamayan Napoli vardır!!! SİNYOR BEŞİKTAŞ DİYECEKSİNİZ !!!

Şenol Güneş: 'Belki de Aboubakar gol için bu maçı bekliyordur' (Napoli maçı basın toplantısı)

Hakeme rağmen kazanan Beşiktaş büyüksün, düşene penaltı verdi adam

0|1
    0|0
    • 1ay

Hakem kotu degildi genel olarak. Ikinci penalti yanlisti sadece.

• 1ay

Boyle dengedeki maçta yapacagin iki kritik hatayla skoru etkileyebiliyorsa bana gore o hakem 5 kuruş etmez , neyse ki Beşiktaş çıktı penaltıya düdüğüne hakemine deplasmanına rağmen çatır çatır hak ederek kazandı , bizlere de gölge etmek yerine tebrik etmek düşer

• 1ay

Zaten tebrik ettim cok iyi oynadi kazandi. Besiktas ile ilgili soru acmazdim yoksa. Yalniz hakkaniyetten bahsedeceksek, Besiktas'in 3. golunun de ofsayt oldugunu unutmayalim.

• İlk yarı herşey istenilen gibi ancak çok gömülüyor bjk gollerden başka atak söylenemez pek ama adamlardan ahım şahım oynamıyor bakalım.

0|1
    0|1
  • Maç berabere biter , 2. yarı napoli çözer beşiktaş'ı. Umarım beşiktaş alır maçı ama tahminim böyle

0|2
    0|0
    • 1ay

Besiktas bugun gununde besbelli, bastan belli etti zaten. Ben de mactan once beraberlik demistim ama simdi umutlandim.

Yükleniyor...