Sevgilimin hayatında bir sürü kız olmuş

bazılarını sevmiş gerçekten diğerleriyle vakit geçirmek için çıkmış.. beni seviyo biliyorum bana bakarken geleceğine bakıyomuş gibi bakıyo. bana söylediklerini aynen aktarıyorum. ''şimdi eskiden en sevdiğim insan bile gelse normal bir arkadaşımı görmüş gibi olurum. bitince tamamen biter benim için. ben duygularımı pişmanlıklarımı bütün acılarımı ilk sevgilimde yaşadım ve onda bitti. bütün psikolojim onda bitti. şimdi artık öyle değilim rahatım'' diyo. bu ne demek oluyo arkadaşlar? beni onun kadar sevemez mi? ne yani bütün duygularını ondan bıraktıysa benimle mantık beraberliğinde mi? o cümlelerinden ne anladığınızı yazar mısınız? lütfen

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hem iyi birşey söylemeye çalışmış, hem de göz dağı vermiş anlayacağın. Yani aklım eskisinde kalmıştır gibi bir şüphen olmasın biten bitmiştir artık sen varsın demiş diğer taraftan da ama ben ilk sevgilimden sonra duygusal anlamda acımasızlaştım biterse biter pişman olmam ona göre ayağını denk al mesajını da vermiş.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• biride sen olursun kasma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben duygularımı pişmanlıklarımı bütün acılarımı ilk sevgilimde yaşadım ve onda bitti. bütün psikolojim onda bitti. şimdi artık öyle değilim rahatım < demesi gayet açık ama. Sanırım çok sevmiş gerçekten ama kız beklediği gibi karşılık verip sevememiş ya da hayal kırıklığına uğratmış. Ama öyle olsa bile seni seviyosa herşeyi sen olabilirsin laflarına takılma derim, zaman herşeyi değiştirebilir seviyosan sende değiştirebilirsiin :)

0|0
    0|0
  • şöylede diyor olabilr. ilk sevgilimde çok üzüldüm psikolojim alt üst oldu. artık ayrıldığım insanlar beni etkilemiyor o kadar üzülmüyorum arkalarından. yani senlede ayrılsa senin içinde çok üzülmez bu insan.

0|0
    0|0
  • yani sen olsan da bir olmasan da diyo :( ilkinde yaşamış herşeyini

0|0
    0|0
  • olabilir. nolmuş ://

0|0
    0|0
Yükleniyor...