Sevgilim yıprandığını söylüyor!

sevgilim yaşadığımız tatsız olaylardan dolayı bir gün boyunca telefonunu açmadı konuşmadık . sonra konuşmaya devam ettik ama yıprandığını söylüyor

benim de hatam var tabi ki sürekli trip atıyorum falan şimdi ne yaparsam eski haline döner?

bir yılı doldurduk birbirimizi çok seviyoruz bitmesini istemiyorum ne yapmalıyım?

Onu kaybetmek istemiyorum çok seviyorum yardımlarınızı bekliyorum :(

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• sende olur olmaz şeylerde trip atma karşına al konuş ve söz ver ilişkinizin düzene oturması için kararlar alın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 olgun avokadoyu pürüzsüz olana kadar ezin. Üzerine 1 yemek kaşığı bal ekleyin. Avokadonun güçlü bir nemlendirici etkisi vardır. Elde ettiğiniz karışımı ilişkinize uygulayın ve 20 30 dakika bekletin.bir sonuç vermezse benim çözümüm işe yaramamış demek olacaktır.yıpranmış saçlarda işe yaradığı için yıpranmış ilişkilerde de işe yarayabilir.

0|0
    0|0
  • Biraz daha anlayışlı olmayı dene, biraz rahat bırak seninle birlikteyken de kafasını dinleyebilsin. Küçük jestler yap. Bir hediye alıp yanına git ona hediyeyi verirken yanağına bir öpücük kondur ve biliyorum seni çok üzüyorum ama emin ol üzdüğümden daha çok seviyorum ama istemeden üzüyorum. Ben seninle birlikte mutluyum, birbirimizi daha iyi anlamak birbirimizi yıpratmamak için ben kendi adıma daha dikkatli davranacağım diyebilirsin. Tatlı dilinle yılanı deliğinden çıkar işte sen işini bilirsin ;-)

0|0
    0|0
  • Sadece geçmiş olsun derim sana geç kalmışsın. saçma sapan şeyler bile bitmesine sebep olacaktır artık

0|0
    0|0
  • yapcak bişi yok

0|0
    0|0
  • yıprandıysa ütüle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...