Beşiktaşımızın Napoli karşılaşması ilk 11 i <3 sizce ne olur maç bilene EİG?

Beşiktaşımızın Napoli karşılaşması ilk 11 i <3 sizce ne olur maç bilene EİG?
Queresma hariç fena kadro değil, bir ben sevemedim şu çingeneyi :) skor tahminim ise 1-2 veya 2-2

Güncellemeler:
1ay dediğim skor ilk yarı çıktı hay anasını :)
1ay o değilde renktaşlar fena geçirdik :)

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ya 2-0 ya da 2-1 besiktas yener

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beşiktaş mı yoksa yurtdışı takımı mı belli değil!

0|0
    0|1
  • Beşiktaş kazanır. Keşke ilk 11'de Gökhan Gönül'de olsaydı. Sağ bekte daha etkili olurlardı.

0|1
    0|0
  • 3-1 lik bir durum olur bence, hangi takim yener bilemem.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 3-2 Beşiktaş Bey

0|1
    0|0
  • 2-2 olabilir gibi bir his var
    belkide 3-1 bilemiyom

0|1
    0|0
  • Quaresma hiçbir şey yapmasın sahada ki varlığı yetiyor. Bugün en az 2 oyuncu tuttu kendisini. Birebir de calımları fena değildi ama sut çekilmesi gereken yerlerde çekmedi çekilmemesi gereken yerlerde çekti. Herşeye rağmende 2 asist yaptı, daha fazla da yapabilirdi eğer diğer ortalar gol ile sonuçlansaydı.

0|0
    0|1
  • Şenol hocaya büyümü yaptılar nedir bu seneki kadro seçimleri necip nedir yahu nerede gökhan inler ve neden ısrarla kerimi oynatmazsın bu maç kontra oynayacağın maç kerimin oynayacağı bir maç 18 de bile yok

0|0
    0|1
  • umudumuz beşiktaş ama
    maç skoru 1-1
    aboubakar😊😀☺

0|1
    0|0
  • Ya bu adam mal caner ile adriano ikisi birlikte nasıl atağa cikicaz iki tane bek ile necip avrupa maçı oynuyacak kalitede değil taliska gbi adam niye yok

1|0
    1|1
    • 1ay

kardeş sen hiç napoliyi izledin mi canlı 90 dakika, fişek gibi takım, çok eksiği de var Allahtan, dediğin adamları koyarsan patates olursun, önce durduracaksın bu takımı sonra yıkacaksın

• 1ay

kardeş gördün mü :) bu işi iyi bilirim biraz, napoliye böyle kadro iş yapar, yoksa folluk ederlerdi

• 1ay

Defanfis oynama anlayisi bu mu iki tane attıktan sonra iki tane yemek güzelmiş :)

• Ne çingenesi ya şu Necip ile Tolgay nedir Beşiktaş'ın ilk 11 i böyle mi olmalı Gökhan nerede talisca nerede futbol beyni olan adamla oynanır

0|0
    0|1
    • 1ay

necip son maç müthişti, önce rakipi bozmak amacı hocanın ve doğru yaptı, ayrıca tolgay bu ülkenin en büyük futbolcusu, maçları nasıl izliyorsun ben anlamadım, son olarakta tek başına kendi kendine oynayan, saçma sapan çalım atan, pas vereceği yerde şut çeken çingene mi iyi

• 1ay

Kayseri ve napoli bence kıyaslamayalım keşke dediğin olsa ama bakalım inşallah puan ile döneriz

• 1ay

inşallah bakalım queresma kendi kendine oynamasın yeter

• talisca gökhan gönül gökhan inler tolga zengin ilk onbirde baslasaymis iyi olurdu bence

0|0
    0|1
    • 1ay

katılmıyorum kardeş, gökhan henüz düzelmedi formu yok, talisca çok ağır kalır bu maçta, sonradan girip iş yapabilir, napolinin kadrosu çok güçlü, fabri de iyi oynuyor moralini yüksek tutmak lazım her maç oynayarak

• 1ay

türk oyuncalarin oynamasini daha cok isterim taliscayida önceki benfica macinda atigi golden dolayi bu mactada oynamasini isterdim bu benim düsüncem yanlis olabilir olcay sahanimda 11 olmasini isterim sahsen türk oyunculara daha cok sans verilmesinden yanayim

• 1ay

haketsinler kardeş, adriano girip 90 da sana 3 puan getiriyor, olcay haftalardır yok gibi sahada sanki

• üç ihtimalli bir maç 1-0 2-0 3-0

0|0
    0|2
    • 1ay

beşiktaşı fener sandın galiba

• 1ay

eyvallah kardeş yarın fenerde yener inşallah

• 1ay

zor bakalım artık

• 2-1 Napoli

0|0
    0|1