Geziparkı eylemlerinden Ultraslan neden çekildi?

Geziparkı eylemlerinde başta beşiktaş taraftarı olmak üzere fenerbahçe taraftarlarıda hala desteğini sürdürüyor.

Sizce ultraslan neden veya kimin isteği üzerine geri çekilmiş olabilir.

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• sonucta ultra aslan nasil ki bir olusumsa chp mhp carsi ve de bir olusum.

ve bu eylemler gruplarin,olusumlarin degil halkin eylemi.oraya x grubu adi altinda gitmek basindan beri yanlis.isteyen istedigi gibi gitmeli.bir olusum eger ki buraya katilip insanlari yonlendirmeye kalkarsa bu sefer halkin eylem amaci,amacin disina cikabilir.ki zaten son olaylardan sonra ciktigini hepimiz goruyoruz.

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 11

• Başkbakan hediye etti stadlarını :) galatasaraya diye hatırlıyorum.Politika ve sporu ayrı tutuyorlar ve şimdi sizler eksilersiniz bunu yazdığım için :)).Hayırlısı.

1|3
    2|3
    • Ne alakası var onun içinmi erdoğan acılıs konusmasında ıslıklandı aşın artık bu cocukca yaklasımları.

• tam olarak nedenini bilmesemde umarım tekrar ultraslanı da gezi parkında görürüz.

1|3
    0|0
  • siyaset karıştrmak istemediini sölüyor ama bnce doru değil nese zten aslanlar galatasaray taraftarı toplanıp gitti ultraslana gerek yok.

0|0
    0|0
  • Yahu gormedin mi dun butun taraftar gruplari meydandaydi...

0|2
    0|1
  • Takımımın bu tür provokatif eylemlerden uzak durduğu için sevindim. Yakında hepsi dağılır.

0|1
    1|1
  • hc bilmyrum eger oyleyse bikez daha gurur duyuyorum onlarla.heryerde aslan:)

1|2
    5|5
  • Direniş halkın direnişi zaten klüplere, siyasi partilere vs. gerek yok. Bir GS taraftarı olarak klübüm git dedi diye gitmem zaten içimden geldiği için ordayım diyer takım taraftarları gibi. ;)

0|1
    0|0
  • gerçekten mi?:(

0|0
    0|0
  • Pesss sana ciddeen bunu bile sordun ya kormusun git kac gs taraftar var en cok Beşiktaşlı var

0|0
    0|1
    • güzelim gs taraftarı yok dedim mi? ultraslanın açıklamasını soruyorum neden biz yokuz diye açıklama yapıyor

• Simdi ortalık karisikken gereksiz soru

• ay sürekli sorgu sual gerçekten istanbulda yaşamaktan nefret ettim gezi parkı gezi parkı die

0|2
    1|2
  • korkmuşlardır

0|4
    0|4

Erkekler Ne Diyor 20

• biz bir taraftar topluluğuyuz ve içimizde karşıt görüşte olan insanlar da olabilir.futbol ve siaseti karıştırarak saygısızlık yapamayız demişler.canları sağolsun gelmesinler;ama zaten amaç insanların siyasi duruş ve özgürlüklerine saygıyı getirecek demokratik bir ortamın yaratılmasıydı.az daha sıkaydılar dişlerini eyiydi...

0|1
    0|1
  • başta çArşı önderliğinde hepsi varken çok güzeldi

son zamanlarda çArşı yalnız klmıştı ama dün gfb tekrar alana gelmiş

umarım ua da kendini toparlar geri döner.çekindiği ne olabilir ki?

3|0
    0|2
  • Gazı jopu suyu çarşı yedi ilk başta gfb 10 gun sonra toplu olarak katıldı eylemlere taraftar gruplarında yürek mi yok anlamıyorum ki.

2|2
    0|1
  • Ultraslanı bilmem ama Galatasarayın yöneticileri bile Taksime giderek direnişe destek verdi Ünal Aysalda güzel bir açıklama yapmış konuyla ilglili Taraftar grupları beni ilgilendirmez eylemlerde en az Beşiktaş ve Fenerbahçe taraftarları kadarda Galatasaray taraftarlarıda var

1|1
    2|0
    • galatasaray taraftarı münferit olarak tabiki var ona katılıyorum ama ultraslan neden çekildiklerine dair açıklama yapıyor. ya da neden böyle bir açıklama yapma gereği duyuyor

• Ultraaslanı yöneten kişiler demekki fazla korkak

• Bence çok güzel açıklama yapmışlar, aklı başında bir insan o ilk haklı tepkilerin hangi uç siyasi amaçlarca sahiplenildiğini Taksim'e gidince görüyor. Ön tarafta saygıdeğer insanlar, nazik, uygar, arka taraf vandal, arabalar yakılmış, ters dönmüş, iett otobüsü yağmalanmış, nedir bu benim vergilerimle alınan otobüsten ne istiyorsunuz. Üstüne çıkmış serserice slogan atıyorlar, tiksindim

1|0
    0|1
  • İstanbul Gezi Parkındaki eylemlere destek veren uA mahkemenin "İptal" kararından sonra eylemlerden çekildi.Tek amacı Gezi Parkını korumak olan uA eylemler amacını aşıp,marjinal grupların ideolijisine dönüşmesi üzerine ultrAslan kimliğinin siyasi bir amaca hizmet etmeyeceği açıklanarak karar kamuoya duyuruldu

UltrAslan gene destek veriyor aslında ama UltrAslan olarak değil Türk vatandaşı olarak ayrıca senin bu tarzda soru sormanı kınıyorum böyle bir ortamda 3 büyükler birlik olmuş zaten .

1|1
    0|1
    • ben 3 büyüklerin ayrımını yapmıyorum birlik olmalarından zaten gurur duyuyorum. ultraslan neden açıklama yapıp biz yokuz diyor acaba baskı mı yapıldı diye soruyorum bundan daha doğal ne var

• Baskıdan çok siyasi işlere karışmak istemiyorlar yani şimdi Ultraslanın içindede akpliler var çarşının içindede diğerlerinin içindede anlatabildimmi bu tür grupça gidilince şimdi öbür grup ile başka bir karşılaşma başlıycak o yüzden isteyen gider istediği gibi eylemini yapar Ultraslan olarak değil vatandaş olarak bu mantelitedeler .

• yalayıcı oldukları için

2|2
    2|1
  • Cevaplim;

Olaylar siyasi boyuta taşındığı için hiç bir siyasi görüşe mensup olmadıkları için ztn sitede yazıyo bu soruda fenerbahçeliden geldiği ztn belli kardeşim :) Bu arada bugün taksimdeydim istiklalde inan bana en çok sarı kırmızı formalı vardı ama bireysel olarak yukarıya çıkmadım..

Bnm görüşüm keşke devam etseler bnde destekliyorum bu direnişi canı gönülden

0|0
    0|0
  • cemaate boyun eğiyorlar yazık taksim onlarla daha güzeldi

2|0
    0|2
  • Akıllı insanların hali başkadır. Gerçeği görebilenler doğru adım atar ülke bölünsün diye uğraşmaz..

2|1
    5|5
  • UltAslan web sitesine gir ve oku.

1|1
    1|3
    • neyi okuyum

• bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyorsun yani

• Herşey orada ap açık belirtilmiş bir çok taraftarımızda aynı fikirde ben dahil.

Uzatmanın alemi yok.

• Bunun açıklaması çok açık ortalığı karistirdi ve yok oldu..

0|1
    1|1
  • çekilmedi isteyen gidebilir dedi, karşıt gruplarda var isteyen eyleme gider isteyen gitmez dedi

0|3
    0|0
  • hakket niye çekildiler?

0|0
    0|0
  • ultraslan geri çekilmedi orda toplanıp gitmiyolar ama ordalar zaten :D ayrıca aralarına provakötörler girdi görmuyomusun öcalan bayragı acan guruplar var gıtmemelerı daha ıyı bence ulkeyı bolmeye calısıo sımdı bdp falan

0|0
    0|0
    • gs bjk fb taraftarı birlik olup o pkk lıları dışarı atabilir olay çıkmasına engel olabilir

• doğru ama arayı öyle bir karıştırıolarki ortalık karısınca taraftarlara vuruolar sivil polis vurdu ayagına :D

• kosullar yerine getirilene kadar çekilmemeli kimse

2|0
    0|1
  • başbakanın ısteği üzerine geri çekilmiştir

0|0
    0|0
  • Recep Tayyip Erdogan Fenerbahçeyi sike oyununa soktu ya onun ödesmesini yapiyorlar.

0|1
    0|1
  • ultraslan başkanı degiştikten sonra ultraslan eski ulturaslan degil...her organizasyona katılan tavırını koyan bir başkan isteriz...OGUZ ALTAY GERİ DÖN...

1|1
    0|1
  • bokunu çıkardılar bu eylemlerin insanların malına canına zarar veriyorlar adanada bir çocuğu köprüden aşşağı atanlarla polisi şehit edenlerle dağdaki teröristin arasında hiçbir farkları yok bunların

0|0
    3|3
Yükleniyor...