Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bir bakar mısınız ? :(

bi kıza karşı ilgim var en yakın arkadaşım bunu biliyor ve kızla konuşuyor bişeyler ayarlayıp bizi aynı ortama sokmak için konuşuyor ama farkettiğim bişey var ki kız yakın arkadaşımdan hoşlanıyo ne yapıyım ? kendinizi benim yerime koyup ciddi cevaplar lütfen

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok kötü bir durum ya

0|0
    0|0
    • delircem yeminle eve kapandım ders çalşıyorum aklım haberlerde ona sinirim bozuluyo arada bakıyorum tv ye bir de bu olay geldi delircem bu gidişle :(

Kızlar Ne Diyor 1

• eski sevgilimin erkek kardesi bir zamanlar bana cıkma teklfi etmisti.dedgm de taa ortaokul zamanları rahat 6-7 sene öncesi neyse biz çıkmaya basladık hersey çok güzel gidiyordu ama bir anda büyü bozuldu..anlayan anladı beni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• benim ark olsa oglum bak ben bu kızı seviyorum ama kız seni seviyor kıza karşı bişe hisediyormsn derdim o ewt derse tam kardşim beni dşnme git çık derdim biraz fedekarlık derdim :) ama yok kardeşim ben bişe hissetmiyorum derse git kızla konuş ben sana karşı boşum ama ark seni seviyor istersen bir onla konuş de derdim:Dnot:kızla çıkarken ben yanlarında olrsam pskojim bozlabilir:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...