Kardeşimin boyu neden uzamıyor?

kardesim 14 yasında ve erkek, boyu 1.55 cok süt içiyor yoğurt yiyor , süt ürünleri cok tükettiği halde boyu uzamıyor , ailem baskete yollamıyor napmak lazım?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• bizim bir akraba var 160 boyu var ben 14 yaşındayken onun aşa dan bakıyordum 43-44 numara da ayaklarım vardı =P şimdi 19 yaşındayım 176 boyumm var 45-46 numara ayaklarım var 81 kg

0|0
    0|0
    • 1ay

Aaaa cok iyimis ya insallah kardeşimde uzar

• 1ay

valla ben kızı en son işte 13-14 yaşlarımda görmüştüm o zmaandan sonra hiç görmemiş yine uzun boylu bişi bekliyorum neyse işte kadar ulan kızı bir gördüm =D kısa tatlı güzel bişi olnmuş çok şaşırdım oda beni tanımadı zaten =D =D =D

• 1ay

uzar yani erkekler çok geç gelişiyor benim 17 yaşında 160 dan 185 e çıkan arkadaşlarım oldu =D

En İyi Kız Görüşü

• Daha erken lise 1 in sonunda baya uzar. Erkekler genelde liseye kadar bacagım kadar oluyorlar. lise 1 bitiyor bakıyorum 2 de deve kadar olmuslar 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 15'inden sonra uzamazsa sıkıntı

0|0
    0|0
  • Sadece yemekle içmekle olmaz, spor yapması gerekiyor. Göndermiyorlarsa demirlere asılsın ya da aklına her geldiğinde zıplasın, esneme hareketleri yapsın.

0|0
    0|0
  • Ergenliğe geç girecektir büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • Genetik

0|0
    0|0
  • boyu iyi işte cok takılma 18 den sonra endişe et sen :D

0|0
    0|0
  • ne kadanda kardeşini düşünen biri
    bence sen o'sun yalan atma şikayet 18 yaş altı gg dfgdfhdf

0|0
    0|0
  • Voleybol yüzme gbi sporla ra yolla

0|0
    0|0
  • Bence biraz daha bekleyin.. daha çok uzayabilir

0|0
    0|0
  • Genetik

0|0
    0|0
  • annenle babanin boyu uzunsa merak etme uzar ama. basket oynasin cok yarari oluyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Kısalar 😂

• 1ay

benim boyunda o. yasta o kadardi tahminimce kisaydim yasitlarima gore sonra birden boy attim basket oynamaya baslamistim bir ara

• 1ay

rica ederim

• zamanla uzar inşalalh 18 yaşiına kadar uzama oluyor bir hava değişimine gönderin

0|0
    0|0
  • uzar daha yaşı küçük

0|0
    0|0
  • 16 sinda uzar çok yuklenme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• parkta oynasin

0|0
    0|0