Şu an hangi kanalı izliyorsunuz?

Aslında ne izlediğiniz o kadar beni bağlamıyor.İşin doğrusu ne izliyorsanız lütfen bırakın ve "halk tv" yi açın. Bu önemli. Ülkenizde olanları canlı canlı naklen izleme şansını yalnızca bu kanal veriyor.Desteğinizi eksik etmeyin lütfen.Gerçekleri bilmek hakkınız.Bugün önemli bir gün.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Güncellemeler:
şu an antikapitalist müslüman yazar ihsan eliaçık taksimden konuşuyor.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• ULUSAL KANAL

BİZ HERKESE EŞİT DAVRANAN HAK YEMEYEN BAŞBAKAN İSTİYORUZ

5|3
    1|2
    • hah evet bir de o var saol kardeşim

• aldırma ben iletişimi kestim eylem iyi oldu hepsinin pislikleri ortaya çıktı benim çevrem geniş zaten :D

• hayır bunlar alışık olduğum şeyler değil ama insanların ne kadar düşebildiğini gördüm

• halk tv.. gerçek gündem orada. artık yandaş medyadan hayır gelmez

2|2
    1|1
    • kesinlikle öyle ya penguen belgeseli ya yemek tarifi var.o olmazsa tayyibin ulusa seslenişi.

• ölenler yaralananlar ne ararsan var bu insanlık dışı direnicez sonuna kadar

• direnmeye devam, yılmak yok..

• +1 Tv'yi de izlemeni tavsiye ederim..

1|1
    1|2
  • Halk tv'yi ilk defa açtım. Bir yıldır TV izlemiyorum yaklaşık olarak ama bu kanal sence objektif bir kanal mı ? Şimdi internetten bakınca reklamlarından anladım muhalefetin kanalı olduğunu. Hiçbir kanal bulamazsınız tam tamına objektif olan.

2|1
    2|2
    • objektif değil evet ama şu da var kimin yanında halkın halk da biz olduğumuza göre bence sıkıntı yok.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben belgesel programlarını izliyorum :).Animal planete bakıyorum hemde yorum yazıyorum.

1|1
    3|1
  • fox izlemeyin.yahudi kanali.tam hukumet dusmani.fox izlyrum suan.resmen gezi parki icin deglde bakin biz hukumetten cokuz mesaji:))koptm ya

1|1
    2|1
Yükleniyor...